Prietene la bine si la greu - 157

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

salutare si de la noi!

eu,tocmai ce am ajuns acasa de la munci,si cum puiul doarme am intrat sa va salut...

multumesc de aprecieri !!!sper ca intr-un viitor cat mai apropiat sa descarc si niste poze cu noi ,ca n-am mai facut-o demult.

dana te cred ca nu iti mai arde de nimik ...tin pumnii sa treaca repede raceala la voi..toata familia de frumosi de la Nemtia..

raluci abia astept sa vad pozici la tinuta de 4 ace ..doamne,ce emotii pe voi,cred!!!

monis imi pare rau ca situatia nu e roz..doamne-ajuta sa fie numai o faza !!!A crescut tare fain Iuli si e tare mortal cu olita-de-cowboy!!!

Shtephy am povestit asa cum povesteste orice mama mandra de puiul ei,ca si voi toate prietenele dragi...

noi suntem ceva mai bine ..inca mai face febra ,dar pana in 38...sper sa scapam cat mai repede de necazuri,ca deja se lasa cu cantec orice administrare de medicament...azi de dimineata,dpa ce ne-am chinuit sa-ii dam siropelul..l-a varsat in secunda 2,iar de mancat aproape pauza totala...ufff.....nu prea mai merge nici cu buna,nici cu raul...aseara plangeam amandoi:"nu vei siiopelul alb,numai ioz (adicanu vrea Erdomed,numai Ibalginul)","nu te tine mama de nas,bea David"si strangea din dinti...

s-a trezit..fug..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmickey spune:

dana n multa sanatate lui lucas, si tie putere sa nu mai fi trista, hai curaj

monis5 offf, mititelul de el,cred ca si tu pleci plangand de acolo,tinem pumnii sa fie mai bine de maine

fetelor, caut si eu masuta cu legoasa site-ul asta nu au pe stoc
am fost in metro,auchan,real,noriel, nu mai stiu nici eu pe unde am cautat.aveti idee unde sa mai incerc???
multumesc frumos

am un frig in casa,brrr, apa calda si caldura sunt oprite de azi dimineata

la toate mamicile de pitici

carmen de Adelina Ioana 16.04.2010 si adolescent Paul Florian 13.09.1993

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

Salutare. Pana plec de la munci am zis sa scriu si eu doo vorbe. Ieri am fost obosita de pe drum plus o zi de munca si nu am mai fost in stare de nimic...
Zburlita mea e asa vorbareata...nu-i tace gura. Cu cine o semana?Toata ziua :"unde e Coco(catelul blocului), a tusit mamaie, s-a innecat tatica, a papat Ema pase(paste), mamica e moasa(frumoasa), baba are batic(vede intr-o carte), si muulte altete...Ii plac tare mult cartile de povesti si vad ca cele de la unicart sunt tare faine.
Cu olita suntem ff ok. Cere si noaptea la olita, cateodata chiar ramane pampersul uscat.
In schimb s-a saturat mititica de atatea pastile..."nu pasile, nu pasile":(

Din cate stiu au reusit sa deszapezeasca in zona unde sunt parintii lui Many. Sper ca sunt bine.

pt puii bolnaviori.

Fug acasa.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

dana sanatate multa, pe cazar l- am tratat cu ridiche neagra facuta cu sirop de agave sau zahar brun, am vaUt ca merge si acc junior acetilcisteina, eu am aflat dupa ce a trecut, am citi pe prospect ca se poate da de la o luna. apoi pt nasul infundat apa de mare si batista cu esenta de eucalipt, umidificatorul clar, si am pus si acolo esenta de eucalipt, si pe piept am pus samburii de cires incalziti. sanatate multa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

deschid alt capitol

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:





Capitolul 158

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

Buna seara,
STANUCEL in selgros aveau masuta de care vrei tu.
Monis imi pare rau ca se lasa cu plansete la voi.
Dana
Raluci,Miany ma bucur ca sunt mai ok micutii.
Eu ziceam ca sunt mai libera la birou dar nu...am multe reclamatii de la client,piese noi,incercari si mii si mii de minuni si hartogarii ca imi vine sa stau prin sectie toata ziua.
la toata lumea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Citat:
citat din mesajul lui Pirelia

Ramona, va mai dra pana sa-si dea el seama ca face pipi si sate anunte. Nu enunta. Daca l-ai lasat fara scutec 3 zile lasa-l in continuare. Prevad ca in 2-3 zile o sa-ti spuna ca face pipi inainte de a uda pantalonii. Niciun copil nu cred ca a spus din prima ca face pipi.

Mama cu program prelungit





Buna seara....
am gasit un mesaj care mi-a atras atentia rau Pirelia .Maya , abia acum, dupa 8 luni, spune ca face pipi....si tot mai are rare scapari.De kk a spus mult mai rpd...

fericita de ranjita Maya Andreea ( oct-2009)

Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!

Mergi la inceput