Prietene la bine si la greu - 157

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

multumim de urari,fetelor!!

sper sa se faca simtite efectele lor ,dar si al antibioticului...in seara asta am mai bifat un 38,7...incet-ncet,ne vom reveni cu siguranta...

monis a venit continuarea lunga si grasa as you've seen ...(consecinta lipsei mult prea lungi din zona)...si tu povestesti la fel de fain de Iulian pe blogul tau,pe care il citesc cand am ocazia..cum merge gradi?

Dymomo las ca veti ajunge si voi in stadiul asta..si veti dori un moment de liniste ...imi pare rau ca s-au sucit la servici!! iti prindea bine si tie o schimbare de decor...zice una care vede serviciul ca pe o "evadare"

nu ma intelegeti gresit,sper...ma doare gura cateodata ...toata ziua e asa:ce e acolo?unde e cutare sau cutare? ce se aude?unde e cutare? ce zice X? ce face?cum merge/face/zice cutare? cand ? de ce?


raluci trebuie sa ne felicitam deci ptr.decizia de a-l pune pe David la mijloc...ni s-a parut ca e cel mai k,ptr.simplu motiv ca il vedem mai bine amandoi ,iar el vede iin fata...ca siguranta,nu stiam care loc e mai safe...

si cu asta,va spun noapte buna ..ca dimineata suna ceasul!!!

sa auzim de bine,dragelor!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

neata
poftiti la

miany ma bucur ca ne-ai mai scris despre voi. sper ca Davidelul sa nu mai aiba probleme de sanatate.

dy imi pare rau ca nu ai vesti bune cu serviciul, insa se vor aranja lucrurile si pt. tine, trebuie sa fie asa,la cat de chinuita ai mai fost in ultimul timp.





Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz
zebra roz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

neatza,

si eunil pun pe remus pe mijloc, nestiind de aceste studii, dar ma gandeam tot timpul ca daca nu e bine, acum sunt convinsa ca e bine, si clar ne este si noua muuult mai comod, iar el vede mai bine si este ff fericit pe mijloc.

sa vina primavara ZIC, dar incetisor sa nu ne afundam in baltoci

zi frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

la mine, din motive obiective, scaunele sunt montate pe laterale

intre ele , la drumuri mai lungi, sta un sac cu jucarii si trusoul de urgenta

tuturor si o zi minunata

2+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

gabitza, la voi e clar ca asa merge, desi poti sa pui unul pe mijloc si unul n lateral si sa ii pui pe rand pe mijloc, asa am pus eu acum, renusul pe mijloc si scoica in dreapta spate, mai arunca remus cate o jucarie si la cezar

azi la gradi au copii sedinta foto pt 8 martie, imbracat copil frumos, cu cravata si bretele rosii , atata s-a admirat in oglinda....

venise dimineata un copil nou, vai vai ce mai plangea, de am inceput si eu sa plang, remus ranjea la el si arata cu degetul

miany ce m-am bucurat sa citeac postarile tale povestitorul

dymo of of ce de incercari oe tine, dar stii da, Doamne doamne (mande mande cum ziceam cand eram mica) ne da doar cat putem duce, asa ca hai putere


ce fac burticile ?

many vine luna lui martie



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui miany75

monis cum merge gradi?



foarte foarte prost. nu vrea sa plece de acasa, nu vrea sa ramana acolo, se catara pe mine, urla disperat, e ingrozitor. parca mai rau decat la inceput. sper sa fie legat de perioada de NU absolut in care a intrat...
(la pranz cand il ia maica-mea e extrem de vesel si binedispus )




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Hello
Miany ai povestit asa de frumos de David ,regret insa ca e bolnavior ,sper sa se faca bine repede-repede .

Raluci abia astept pozele cu baiatul elegant

Monis imi pare tare rau ca plange piticutul dimineata la gradi ,cred ca va e tare ,tare de greu. Dar sper sa fie bine in cateva zile .

Many cum sunt parintii tai?

Ramonika si pt Iustin e cea mai mare placere ,zice ca tzitzi e buna si ca o iubeste mult.

gasca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Citat:
citat din mesajul lui shtephy
Ramonika si pt Iustin e cea mai mare placere ,zice ca tzitzi e buna si ca o iubeste mult.

dragul de el...



Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz
zebra roz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Salutare!

Imi pare rau ca nu resusec sa fiu mai activa...il am pe Lucas racit tare( tuseste pana se ineaca, stranuta si are nasucul infundat, fara febra din fericire)...zau ca nu imi mai arde de nimic.

pe toate!

Mergi la inceput