Fulgusori de nov.dec2009 {23*}

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Lady, astazi sunteti mai bine? Bebelina cum se descurca cu raceala ?

_
Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Alexa-nu e tarziu.Nu scrie nicaieri perioada in care trebuie facut un botez.Acum eu sunt operata,toti suntem suuper gripati, afara e ditamai gerul, imediat intram in post..deci pana pe 15 aprilie-nu prea vad cand as putea
Cum e la noul job?Ziceai ca te-ai angajat,nu?

Magda-Rebecca are puroi pe amigdale, Alexa are secretii nazale galben-verzui.

Are cineva nr.Adrianei?Eu l-am pierdut si nu o mai vad pe nicaieri.Sunt putin ingrijorata!Ultima oara era suuuuuuuper trista!




mami pentru un ochios:Marie Rebecca Ayanna(29.11.2009) & un bulgaras pufos:Alexa Micaela Christine (26.01.2012)
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine2009 spune:

Apropo de botez, noi l-am facut la aproape 8 luni, prietena a fost botezata inainte de ...nunta .
cred ca tine mai mult de si cum vrei sa decurga ceremonia, in cazul nostru daca mai asteptam un pic nu mai intra cu totul in apa ci i s-ar fi pus doar pe cap. In plus, copilul i-a in greutate, nu mai e asa usor de tinut atatea ore in brate. Botezul la foarte scurt timp dupa nastere se facea inainte din cauza ratei mari de mortalitate infantila. Noua ne-a fost bine mai tarziu botezul, a fost cald dar nu excesiv, am gasit sala, am gasit de toate, si nu in ultimul rand, mama arata iara a femeie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Si noi am facut primul botez la 6 luni iar in cel de-al doilea caz inca mai asteptam sa completam botezul de urgenta.
Sanatosi sa fiti ca veti petrece la timpul potrivit !

_
Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pishko spune:

Magda

Puiutii mei iubiti Mihai (28.10.2009) si Emma (14.03.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

asa e...sanatate sa fie!!!Doamne ajuta tuturor!




mami pentru un ochios:Marie Rebecca Ayanna(29.11.2009) & un bulgaras pufos:Alexa Micaela Christine (26.01.2012)
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxyaly spune:

Buna fetele

remember us???:))))
Am aterizat in zona cu putin timp pentru scris.
va pup pe toate, imi sunteti tare dragi.
am trecut printr-o perioadat dificila.buncul meu a murit in data de 3 feb.sunt praf.ai mei fiind divortati el era tatal meu.

Matei e bine, creste,e un slabanog,vorbeste tot perfect corect.
acum va pup ca s-a trezit.gata s-a dus linistea.mai intru.va pup


mami Matei Constantin
roxyaly-poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pishko spune:

Azi a facut emma primii pasi singurica!!!

Puiutii mei iubiti Mihai (28.10.2009) si Emma (14.03.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pishko spune:

Roxyaly bine ai revenit . Condoleante pentru bunic. Imi pare rau sa aud asa veste trista de la tine...
Ce frumos ca vorbeste... noi inca ne chinuim sa pronuntam... mai mult il incurajeaza emma... ea stie sa spuna destule cuvinte deja pentru varsat ei si cand ne vede ca ne minunam de ea incearca si el mai mult

Puiutii mei iubiti Mihai (28.10.2009) si Emma (14.03.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Condoleante, Roxaly




mami pentru un ochios:Marie Rebecca Ayanna(29.11.2009) & un bulgaras pufos:Alexa Micaela Christine (26.01.2012)
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput