Copilasi iubiti de sept-oct 2010(7)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Buna dimineata. Cafeaua este gata!
Ma dispera frigul asta deoarece nu putem iesi afara decat foarte putin.
Azi fac supa cu taitei de casa. Si poate ma bag la spalat faianta in baie cand adoarme Vlad (daca nu voi dormi si eu, ca de la 6 ne-am trezit cu pupaceli si balute, imbratisari si chicoteli)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

Buna de dimineata!

Tare buna cafeluta!
Noi am avut o noapte de foieli, pentru ca l-a durut burtica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaalina spune:

Aloooooooooooo.. dar ce faceti?? doarme toata lumea??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

Citat:
citat din mesajul lui anaalina

Aloooooooooooo.. dar ce faceti?? doarme toata lumea??

Anaalina , mami de Catalina Teodora(30.03.2007)siMihai Teodor(16.09.2010)


suntem amortiti de la ger

Camelia,mami de Tudor (10/9/10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

Buna seara,

la noi: un plans la miez de noapte, un canin la miez de zi, bilant fericit : doi canini, si-l asteptam pe al treilea

Anca, pentru lista: 08.09.1971 (v-am spus ca sunt batrana)

Camelia,mami de Tudor (10/9/10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicopic spune:

Cami, felicitari pt canini! ati scapat de-o grija
Noi mai avem putin de tras cu caninii astia; gingiile vad ca sunt albe si sus si jos; sper sa iasa cat mai repede la lumina. In schimb, nu stiu de unde s-a "pricopsit" saracuta cu o tuse productiva..sper sa se odihneasca in noaptea asta...

O seara cat mai placuta!

Nico, mami Larisa 15/09/10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

Cami, s-a rezolvat.
Si noi ne-am aales cu o tuse urata. Banuiesc ca este de la mucisori. Noapte buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Buna dimineata.
Va astept la cafea.
ANCA, ar fi bine sa mergi iar la medic sa il asculte pe Ionut cum respira...febra si tusea una dupa cealalta nu stiu cat de bine dau...parerea mea, nu vreau sa te sperii...
Fetelor, se pare ca voi fi matusa mai repede decat m-am gandit, ca sora-mea e insarcinata in luna a 6-a deja, insa nici ea nu a banuit macar ca poate fi deoarece starile de rau le-a pus pe seama oboselii cand a fost problema cu maica-mea si a in spital, nedormita, nemancata cum trebuie, plus raceala ce-a avut-o. In plus, peste toate astea, a avut ciclu menstrual la timp in fiecare luna, si asta stiu si eu, ca in decembrie mi-a cerut absorbante intr-o dimineata. tot in decembrie a fost la un control ginecologic pentru ca simtea ca o apasare in zona ovarelor si i s-a spus ca are anexita ce trebuie tratata (idioti medici mai avem) (bine ca nu a luat tratamentul!). Abia in luna ianuarie nu a mai avut cm si a intrat la banuieli si asa a aflat de sarcina. A facut eco si e baietel, bine dezvoltat si cu toate-n regula. Eu stau acum si ma intreb: oare cand a inceput sa miste, cum de nu si-a dat seama? oare din cauza stratului adipos cu care este inzestrata dintotdeauna nu a bagat de seama ca i se misca burtica?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

Buna dimineata,
sar si eu cu cappuccino cald, eu am nevoie ca am avut iar noapte cu povesti (n-a plans, dar a stat treaz si mi-a tot spus ca vrea in parc si oras). Plusez si cu o prajiturica cumparata ca astzi facem 1an si 5luni ...

Mari, bine ca n-a luat tratament sora ta, iar despre medici ce sa mai spunem. Daca este mai plinuta si nici bebele nu-i f. jucausi, probabil ca n-a simtit mare lucru si a pus totul pe seama durerilor de ovare. Am avut o colega mai plinuta, care nu-l simtea pe bebe decat daca statea intr-o parte intinsa. Sa aiba sarcina usoara si bebe sanatos, ca asta conteaza!

Anca si eu zic sa mergi sa-l asculte la plamani, mai ales ca el a facut febra cateva zile.

Camelia,mami de Tudor (10/9/10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Neatzaaaa!!!
Multumesc de urari !
Mari multumim de cafeluta iar depre sora,.....WOW

Ana de Maia Elena(24.09.2010)
Poze

Cum s-a nascut Maia - www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput