Fluturasi de Martie-Aprilie 2011(121)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

alina eu am avut mare noroc cu nasii lui. m au ajutat fff mult, l au tinut pe L cat am fost noi cu amenajarea casei. apoi a venit buni si tot la 2-3 zile merge cate 1-2 zile la buni. iti poate prinde atat de bine 1 zi de relaxare, de incarcare a bateriilor!!


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!


o da, asa era cand era Maria mica, mai ramanea o dupa amiaza la bunici si ieseam si noi in oras, sau ramaneam acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

delia cred ca noi 2 terminam capitolul astazi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Lavi, la petrecerea lui Alex i-am chemat pe cei de la club Cerino? Ai auzit de ei? Sunt din timisoara.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

somleac era o intrebare ca i-ai chemat??? da am auzit de ei. chiar am vrut si eu anul trecut sa ii chem la I dar erau ocupati deja. poze ai????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Nu era intrebare. Poate am scris eu aiurea . A fost super, ce-a mai tare petrecere, 3 ore nici n-au respirat copii. Am poze pe CD dar nu stiu de ce nu merge CD-ul pe lepul asta al meu.In orice caz fac toti banii.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

somleac eu i-am avut pe cei de la dreams party iar anul acesta de pe site ul animatoripetrecere.ro pe care ma tot gandescsa ii chem si la ziua lui L de duminica viitoare@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

fetele care ati fost la aspirante, o mai stiti pe paula frida??? este gravi!!!!!


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!



daaaaa wow, ce ma bucur

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Alina , nu te necaji nici noi n-am avut cu cine lasa copii si am supravietuit si asa. Acum am noroc ca femeia care sta cu ei e tare de treaba si ea ne mai intreaba, mai voi nu vreti sa mai iesiti undeva ca vin eu sa stau cu copii, numa tot mi-e peste mana du-te du-o adu-o, acum cum ne-am mutat sta in capatul celalalt de oras.

Fetele cu case noi cum stati cu condensul pe frigul asta? Eu n-am mai avut probleme, dar acum iar a inceput.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Lavi unde ii tii ziua?

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Buna ziua!

Gata, m-am trezit si eu....Astazi aveam zi de cantareala dar tinand cont ca este ora 11 oare mai are vre-o relevare?

Mergi la inceput