Iarna si Noi - concurs de poze memorabile

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns natalia_nica spune:

Scrie undeva in regulament cate voturi (stelute) ai voie sa dai pozelor din acest concurs? Eu m-am apucat sa votez fiecare poza care imi placea, iar pe la pagina 5-6 (nu mai stiu) mi-a aparut un mesaj ca mai am doar o steluta... Poate scrie, dar eu n-am gasit, si imi pare rau, as mai fi votat multe poze, dar in acelasi timp, daca stiam ca am doar, sa zicem, 100 stelute, le foloseam mai... selectiv...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Dupa fiecare votare, pentru 3 secunde, apare pe ecran nr de stelute ramase pentru vot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natalia_nica spune:

Aham, deci tre' sa stau cu ochii lipiti de monitor, ca sa prind nr de stelute... Sa inteleg ca nu scrie niciunde despre nr de stelute alocate unui votant, da?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

100 de stelute sunt alocate fiecarui utilizator pt. votat. Indiferent de vechime. Si asa a fost la orice concurs cu poze.

Cam ca peste tot, cum ti le gestionezi (votezi), asa le ai (sau nu le mai ai).

Eu am facut o vizionare rapida a tuturor pozelor intai si apoi am trecut la votat. Si pt. toate pozele votate am dat 5 stelute pt. ca asa am considerat ca merita, din punctul meu de vedere.

******
in al 9-lea cer ...
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Iarna 2012" target="_blank">ingeras fericit (a1)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natalia_nica spune:

Ok, am inteles, dar de ce nu e anuntata chestia asta undeva? Eu n-am mai votat la alte concursuri, eu de unde sa stiu? Daca stiam ma uitam si eu la toate pozele si le votam pe cele mai reusite din punctul meu de vedere, nu? Asa am votat doar pe paginile 1-6...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hribg spune:

am castigat si nu am avut cum sa intru pe site!urat!!!pentru copiii mei a fost o mare dezamagire!pentru mine o alta dezamAGIRE!!!Se mai poate face ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

daca esti unul dintre cei trei castigatori, mai ai timp sa iei legatura cu organizatorii - abia in week-endul acesta s-au afisat castigatorii, cred ca mai sunt vreo 5 zile sa il revendici.
La celalalt topic a raspuns Laura25 cum poti lua legatura cu organizatorii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hribg spune:

pentru raspuns!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

Multumesc tuturor celor care au votat fotografia mea, a fost o mare surpriza pentru mine. Este prima data cand castig ceva, orice, imi era aproape imposibil sa cred ca se poate castiga ceva cu un concurs

ML mersi mult! Vreau sa-ti spun ca mi-a placut mult de tot fotografia ta, eram 99% sigura ca este a ta, asa arsa cum a fost, eu m-am prins de povestea din spatele ei, insa, habar nu am de ce am dat doar 3 stelute la ea, merita din plin 5 stelute. Am votat multe poze din thumbnails, si abia apoi le-am vazut mai atent. Abia dupa ce am votat mi-am dat seama ce poza frumoasa. Pacat ca nu se poate reveni asupra votului



blog
proud
"Cand te imprietenesti cu momentul prezent, te simti acasa indiferent unde te afli.Daca nu te simti acasa in clipa Acum, indiferent unde esti, nu te vei simti bine nicaieri." (Eckhart Tolle - Linistea vorbeste)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ML spune:

Te urmaresc pe blog, Ana, imi pare rau ca nu am cum fi si eu, fizic, cu voi. Minunata idee!
La cat mai multe foto frumoase !

Mergi la inceput