Iarna si Noi - concurs de poze memorabile

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Dragii nostri,

Se pare ca aceasta iarna a fost una plina pentru fiecare din noi - fotografiile o dovedesc !

Inscrierile au luat sfarsit, insa diseara tarziu va incepe votarea!

Va dorim tuturor succes!



Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Eu am primit e-mail ca au fost acceptate pozele, insa nu le gasesc in album :(

_
Mami Nadia si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

VICTORIA


www.facebook.com/pages/Acute-Lymphoblastic-Leukemia/178051842277685" target="_blank">Acute Lymphoblastic Leukemia

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madlene_87 spune:

Multumesc mult...scz daca am postat aiurea intrebarea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaRusu spune:

Citat:
citat din mesajul lui Victoria_mami

Eu am primit e-mail ca au fost acceptate pozele, insa nu le gasesc in album :(

_
Mami Nadia si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

VICTORIA


www.facebook.com/pages/Acute-Lymphoblastic-Leukemia/178051842277685" target="_blank">Acute Lymphoblastic Leukemia

Eu le-am cautat cu initialele de la user name - insa Anda mi-a spus ca nu asa sunt puse in album.
Cauta-le - pe ale tale - precis sunt puse in album :) altfel, intreab-o pe Anda si iti raspunde precis :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

eu cred ca, luand pozele una cate una la rasfoit, sigur stii care e a ta ... daca ai primit mail de acceptare, le gasesti

******
in al 9-lea cer ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Sunt foarte multe poze si foarte frumoase.
Ar trebui sa ne suplimentati stelutele ca nu ajung la atatea poze.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Mi-a fo' lene sa caut. M-a lamurit anda erau la mv1 si mv2.

_
Mami Nadia si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

VICTORIA


www.facebook.com/pages/Acute-Lymphoblastic-Leukemia/178051842277685" target="_blank">Acute Lymphoblastic Leukemia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaRusu spune:

si eu mai vreau stelute foarte-foarte frumoase pozele - mult succes tuturor!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andriesana54 spune:

Buna ziua,

Mam inscris la voi pe forum deoarece doresc sa-mi ajut o prietena la concursul dvs cu voturile mele, insa mi se zice ca nu am drept de vot? Pot sti care e motivul? Multumesc...doresc sa votez

Mergi la inceput