Nasterea la spitalul Malaxa - Bucuresti

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aphro26 spune:

da, asa zic si eu, dar dr. nu a considerat ca e necesar, ne mai vedem peste o sapt...adica la 38 sapt....o s-o intreb sa vad ce zice...
multumesc pentru raspuns

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitzza_86 spune:

Buna Anda,am ajuns si noi de ieri acasa,am nascut pe 2 o scumpete de 3250 si 49 cm.eu sunt bine,doar ca am ramas cu o durere ingrozitoare de cap datorita anesteziei.pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andabaragau spune:

Suuppeerrrr! SA fiti sanatoase,sa va bucurati de printesa...noi am scapat si de botez,e totul bine...ai laptic sau ii dai lp? apropo,gabitza,ai facebook? ca sa ne vedem acolo printesele;)) puup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catavali spune:

Am 40 de saptamani si nu vrea sa iasa , am pierdut dopul gelatinos si colu il am deschis , dar doctora mi.a spus ca poate iesi in orce moment .. ma doare burta ingrozitor , spatele si jos sub burta , nu stiu de ce doctora mi.a spus ca , cu toata durerea asta nu s eintampla nimic , nu mai pot dormi noptile , nu mai pot sta in i un fel :( ... Am doar 18 ani si imi e teama de ce o sa se intample , bebe are si 3.700 g , si imi e teama , eu vreau sa innasc normal si nu stiu ce ma asteapta , si mai am o intrebare : bagajul ce ar trb sa contina si la o nastere normala cat se da la medic , moasa , asistenta , si medicul care iti ia copilul in evidenta ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catavali spune:

andabaraganu tu cu ce firma ai recoltat celule stem ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitzza_86 spune:

Catavali la ce doctora esti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catavali spune:

Dr. Avram Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitzza_86 spune:

aa da , o stiu ,la ea faceam ecografiile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catavali spune:

cat se da la doctor , asistente , moase , si medicul care ia copilul in evidenta ? pentru ca nu stiu :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andabaragau spune:

hello burtici si mamici,ce faci gabitza?cum e cu cea mica acasa si cum a fost nasterea?dar sederea in spital si dna dr? Catavali,dai cat vrei,cui vrei,oricum se poarta ok,eu am dat 700 lei dr,asistentelor cate 5-10 lei,neonatologului nimic ca nu am stiutca ea este...nu stiu ce a mai dat sotul cand am nascut prin sala pe acolo,iar celule am recoltat cu euromedics...pupicei de la fete!

Mergi la inceput