Nasterea la spitalul Malaxa - Bucuresti

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabitzza_86 spune:

Ce faci Anda?cum e cu bebita acasa?pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andabaragau spune:

Buna,pai ce sa fac...acasa cu bebita,am inceput sa iesim si pe afara dupa cele 8 zile de stat in casa,a venit Preotul ne-a citit si a zis ca putem iesi afara dar sa nu ne prinda apusul cu ea afara,in rest ce sa zic,e cumintica,daca e mancata si schimbata nu prea avem probleme,pe 11 iese si certificatul de nastere,vineri merg la control sin nou sa vada dr cum arata "zona",daca s-au resorbit firele,am stabilit si botezul...asa ca per total suntem foarte bine,desi ma simt obosita...ma bucur de copilul meu! nu-mi vine sa cred ca sunt mamica tu cat mai ai,Gabitza? va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitzza_86 spune:

Ma bucur ca sunteti bine,eu cam 3 saptamani cam asa cred ca mai am,pe 17 ma duc la consult si atunci voi afla mai exact.mai e putin,acum trec.ce bine ca e frumos afara si poti sa o scoti la plimbare cu caruciorul.pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catavali spune:

Iti multumesc , din ce in ce incep emotiile , nu stiu la ce sa ma astept :-s .. A si apropo iti da copilul cu tine in camera , cate paturi sunt intr.o camera , conditiile sunt ok ?:D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitzza_86 spune:

Catavali in cate sapt esti?da copilul ti-l da in camera,am inteles ca sunt cate 3 paturi in salon.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andabaragau spune:

Bebe sta cu tine in salon sau rezerva de la cateva ore dupa nastere,ti-l ia doar pt baie:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andabaragau spune:

Gabitzza,asteptam vesti dupa controlul de maine,banuiesc ca sunteti ok,pregatiti sufleteste si cu tot ce ii trebuie bebitei cand vine pe lume? va pupammm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitzza_86 spune:

Mersi frumos Anda,suntem bine,vineri mergem la consult la spital,iar cand ma intorc iti spun ce am facut.am niste emotii,numai la nastere ma gandesc,tu esti o feicita,ai scapat.Am cumparat cam tot ce ne trebuie,in caz ca am omis ceva il trimitem pe tati sa ia.Sambata montam patutul,abia astept! Te

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitzza_86 spune:

Am fost la consult,suntem bine si eu si bebe iar pe 1 ma duc la spital si s-ar putea sa ma interneze,iar pe 2 sa nasc.daca nu a zis ca sigur pe 5.mai am putin,abia astept!pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andabaragau spune:

Ma bucur ca sunteti bine,mai e putin asa ca sanatate multa si sa decurga totul lin...va pupa fetele!

Mergi la inceput