Aradence DC (169)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Miha, ce super arata strandul!

Gabi, sa porti sanatoasa hainele noi. Ai mai gasit pe undeva si reduceri?

Cristinacsa, poze de la Arieseni nu ai?


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Salutare tuturor!

Am aruncat si eu o privire la strandul de la Mako...foarte frumos! Ma bucur ca v-ati simtit bine, Miha.

Gabi sa porti sanatoasa hainele!

Flavia cum esti??Ai primit rezultatele la analize??

Clau, Ada !

Va citesc...ca acum am net..asa ca spor la scris!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

No hai sa ma bag si eu in seama....
Sunt de acord cu Miha ,trebuie sa se descurce organizatoric copilul in cls I.Pe mine ma apuca disperarea cu Serban.Daca face clasa 0 la scoala si trebuie preinscris cu 3 ani inainte eu ce fac?ma duc sa-l preinscriu la scoala deja?!
Alina la ce cabinet ti-ai comandat ochelarii de ai platit asa o suma????? trebuia sa cauti mai ieftin.
Gabi tu cum esti cu ochii?eu mi-am facut un consult si am -0,5 spre disperrarea mea


Carmen cu Melania Ioana(14.01.2005) si Serban Andrei(11.06 2008)







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui Melania 14


Alina la ce cabinet ti-ai comandat ochelarii de ai platit asa o suma????? trebuia sa cauti mai ieftin.


Carmen cu Melania Ioana(14.01.2005) si Serban Andrei(11.06 2008)



Am fost la oftalmologie la d-na dr. Demian la Rubio si tot acolo am facut ochelarii.
Ea da recomandarea si-ti zice sa mergi la d-l "X" care-i in hol, imediat cum iesi din cabinet. Nu stiam ca se pot face si in alta parte. Eu sunt genul care nu intreb prea multe.
Lentilele sunt mai scumpe ca sunt cu protectie PC. Io chiar nu stiam ce preturi sunt la ochelari, lentile, rame...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Carmen cu Diana ai mai vorbit?Ei cum sunt??

Am trimis poze pentru concursul acela cu iarna , aici pe DC ..



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ioana, nici nu stiam de concurs.
Sa ne anunti cand incepe votarea sa-ti votam pozele.
Ma bucur ca esti activa pe-aici. Mai povesteste-ne ce faci pe-acolo.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Am fost si eu cu Ioana la evaluare azi. Cand am ajuns a zis ca dureaza o ora, dar a terminat in juma de ora cu tot cu hartogarie, ca Ioana a fost foarte cooperanta si a mers repede. Recomandarea psihologului pentru clasa I sau 0 e in functie de optiunea parintelui. Eu din ce ati zis voi aici am intelee cs ii evalueaza si ii da recomandare pentru clasa I sau pregatitoare. Nu e esa. Parintele spune in ce clasa vrea sa dea copilul si in functie de asta il testeaza si ii da recomandarea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Carmen sunt varza cu ochii... cu stangul vad foarte rau, nici nu e de mirare, pentru ca sunt toatata ziua cu ochii in calculator... unde ai fost la control?
Trebuie sa imi fac si eu timp intr-o zi sa merg in Ungaria la control.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Salutare!

Gabi pai lasa tot si fugi la control pentru ochi...Tu parca te-ai operat la ochi acum vreo 2 ani, nu?

Alina..nu prea am ce povesti...munca multa, stress maxim, atentate...si cam atat...
Cam tot ce am de spus despre ce si cum e si imi e aici, o fac pe blog...

Am intrat sa va pun link la pozele din concurs
http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Iarna%202012&page=8
Daca nu stiti care sunt ale mele, va spun eu: ym1 si 2.

Noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Mama ce ne-am animat

Carmen mai merge Mela la basket?

Gabi mie una mi se pare ca testarea nu e relevanta de loc. Ia testat 90% dpdv al cunostintelor si nu psihologic. Eu ma asteptam sa fie mai degraba o testare psiho sa vada cat de bine e ancorat copilul in realitate, cunostintele sunt vax le poate doabandi intr-o luna maxim 2 daca e cazul.

Si eu ma gandeam la Diana intr-o dimineatza.

Ada cum e Vladut?

Am uitat ce era mai important Ilinca are primul dintisor.

I-am comandat ceva toalete mortale pentru ziua ei de pe site-ul asta.http://www.nextdirect.com/ro/en?utm_source=Google&utm_medium=CPC&utm_term=next%20direct&utm_content=9387297669&utm_campaign=Romania%20Brand%20Terms&mpch=sem
M-au impresionat cat de promti au fost, mi-a ajuns coletul din Anglia mai repede decat la alte firme din Romania si nici nu mi-au cerut taxe de transport.

Ninge asa de frumos.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput