Mamici din Grecia (13)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MoRo_K spune:

Ce mai fac mandrele?
A venit vara...asa dintr-o data....azi afara mi s-a facut cald si umblam in maneca scurta si era super ok...cred ca e vremea perfecta nici nu mori de cald nici nu-ti ingheata madularele:)
Carmaw nu se poate sa nu-ti faca anestezie...eu am mai zis nici nu stiu cand a trecut tot dormeam bustean si nici vreo iritatie pe gat n-am simtit dp.Hai poate gasesti si chiriasi?N-ai dat pana la urma la agentie ca sa scapi de drumuri si bataie de cap?
Anouk pai puiul e juma roman cum sa nu se simta bine in tara :D ....si ma bucur ca n-ai timp de pc...sa n-ai:) tot cu cei dragi sa fi!
Aaa si mai majoritatea ma vedeau mama de fetitsa:)
Mamica11 si voi cred ca tot pe afara sunteti acum...mai vine si 1 mai dc e vreme asa frumoasa plimbari si gratare:)
Ioannoula voi ce mai faceti?cat despre fotbalist...hmm..:)...eu care mergeam pe zen :))...ca-s calma si ziceam c-o fi si bb calm n-o sa ma topaie mult:)) da' probabil saracu' se resimte de la rinita mea continua ...stranut,suflu,tusesc...il tot deranjez:))
Puuup fetele weekend placut !!!

15

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica11 spune:

MoRo, buna seara, repede scriu (vad un film :) toti ai casei dorm. Da, e cald si bine in sfarsit, eu am tot zis: m-am saturat de frig iarna asta insa pe 1 mai nu plecam cred pe nicaieri pentru ca il am pe Alexandru (pe cine altul:) cu doua degete bandajate si 10 zile trebuie sa le tina nemiscate dupa ce am ajuns iar zilele trecute cu el la urgente (la Genimata de data asta era de garda) pentru ca un alt baiat l-a lovit cu piciorul in mana a doua pauza si i le-a intors.Cand l-am luat eu la 2 deja era umflat degetul si invinetit, ii pusesera gheata insa nu a facut fata asa ca am tinut drumul (drum stiut bine de altfel datorita lui Alexandru:) la camera de garda .
Deci, vom face gratar acasa de data asta desi nu vor avea scoala dar va urez distractie placuta inca de pe acum voua.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Fetelor va pup ..nu mi o luati in nume de rau dar fostul meu chiria e cu problema ...a plecat nu a dat cheile zice ca a lasat valori in casa.
Deci s a intart acolo s a schimbat yala cu martori s a facut proces verbal era numai o baterie de masina
Acum dupa zile in care suna pe diferite numere neincetat m a amenintat deci cu furt,du FISCUL ca sparge usa etc si ca vine si la alte locatii
pe mesaje ma insulta ma ameninta ma hartuieste si mai nou zice ca imi sparge conturile
Avocatul meu care nu mai suporta Vrea sa i faca plingere penala
Eu cred ca are o problema si mi e mila de el
voi vedea
ce 1 mai....
e posibil ca citeste totul acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica11 spune:

Vai de mine Carmen, acum am citit. Astea sunt probleme serioase, putere multa va doresc sa treceti peste ele .Te pup si eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MoRo_K spune:

Mamica 11 sanatate multa lui Alexandru...Doamne ce ne-asteapta!....cat despre 1 mai si noi tot gratar acasa cu tot familionul...nici nu voiam altceva...si inca o data sanatate multa!
Carmen...nici nu stiu ce sa zic....si eu cred ca are o problema si cred c-ai facut bine c-ai vbit cu avocatul...or exista ceva legi nu?nu stiu cum e treaba dar avocatul stie sigur...vba Mamicii11 putere multa!


15

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Fetele mele multumesc de solidarizare
Timp frumos poate fac si eu ceva in afara de neincetate analize(azi am 2 plus vizita la cardiolog si chirurg)
Ma dau in vizite!
da o sa treaca!
Pt voi insa toate urarile mele de petrecere placuta!!
allez!traiasca gratarelul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamicigrecia spune:

Capitol nou

Mergi la inceput