FIV cu dr Dragos Albu 55

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns beatrix04 spune:

qiao, as vrea sa gasesc cuvintele potrivite dar imi este f greu sa exprim parerea de rau...uneori in astfel de momente ti se pare ca viata nu e dreapta te imbratisez cu drag si sper sa treci cat mai repede peste acest moment trist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

cami eu fac analizele, strang banutii si astept, increzatoare, Pastele

PAI-1 844 heterozigot,MTHFR 1298 A>C heterozigot, endometrioza, sot cu OATS severa, 3 FIVcu ICSI+1 crio-et nereusite

"Niciodata sa nu mergi la un doctor caruia i-au murit plantele din birou !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bccami spune:

Citat:
citat din mesajul lui aristica

cami eu fac analizele, strang banutii si astept, increzatoare, Pastele


vorbim


Anastasia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maruscha80 spune:

offfff

qiao, imi pare rau!

mamica de Rares Daniel, vajnic baietel nascut in 14.12.11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna1980 spune:

qiao,m-am intristat...nu ma asteptam,asa de mult regret...stiu ca acum vorbele sunt de prisos,dar gandeste-te ca nu a fost copilul potrivit pt tine,roaga-te la Dumnezeu sa-ti trimita copilul care vi se potriveste,sanatos la minte,suflet si trup.Imi pare sincer rau si sper sa reusesti sa te aduni si,desi e dificil,nu te lasa batuta.Te pup si sunt alaturi de suferinta ta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

fetelor, dar de la mikado nu avem nici o veste ! ce o fi facut azi ? a facut ET ?

---------------------------------------------
MTHFR A1298C, PAI-1 675 4G, PAI-1 844G Heterozigote, TSH sub limita
sarcini obtinute natural 2000 - extrauterina cu pierdere de trompa, 2007 - chiuretaj terapeutic la recomandarea dr, 2010 - sarcina oprita in evolutie 6-7s, tratament cu Clexane 0,4 1/zi in s6
IA mai 2011 Medlife - nereusita

Copiii vostri nu sunt copiii vostri. Ei sunt fii si fiicele dorului Vietii de ea insasi indragostita. Ei vin prin voi, dar nu din voi. Si, desi sunt cu voi, ei nu sunt ai vostri. Puteti sa le dati dragostea, nu insa si gandurile voastre, Fiindca ei au gandurile lor, Le puteti gazdui trupul dar nu si sufletul, Fiindca sufletele lor locuiesc in casa zilei de maine, pe care voi nici chiar in vis nu o puteti cunoaste. Putei nazui sa fiti ca ei, dar nu cautati sa ii faceti asemenea voua, Pentru ca viata nu merge inapoi, nici nu zaboveste in ziua de ieri" (Kahlil Gibran)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alilumi spune:

qiao,
si eu m-am gandit la mikado... desi cu teama, pentru ca nu am "vazut-o" azi... oare sufletzelul ei cum o fi?

( 16 + )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

sper sa fi facut ET, nici nu vreau sa ma gandesc la alta varianta.

---------------------------------------------
MTHFR A1298C, PAI-1 675 4G, PAI-1 844G Heterozigote, TSH sub limita
sarcini obtinute natural 2000 - extrauterina cu pierdere de trompa, 2007 - chiuretaj terapeutic la recomandarea dr, 2010 - sarcina oprita in evolutie 6-7s, tratament cu Clexane 0,4 1/zi in s6
IA mai 2011 Medlife - nereusita

Copiii vostri nu sunt copiii vostri. Ei sunt fii si fiicele dorului Vietii de ea insasi indragostita. Ei vin prin voi, dar nu din voi. Si, desi sunt cu voi, ei nu sunt ai vostri. Puteti sa le dati dragostea, nu insa si gandurile voastre, Fiindca ei au gandurile lor, Le puteti gazdui trupul dar nu si sufletul, Fiindca sufletele lor locuiesc in casa zilei de maine, pe care voi nici chiar in vis nu o puteti cunoaste. Putei nazui sa fiti ca ei, dar nu cautati sa ii faceti asemenea voua, Pentru ca viata nu merge inapoi, nici nu zaboveste in ziua de ieri" (Kahlil Gibran)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corry_28 spune:

Qiao, care-i planul de atac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arabella34 spune:

Qiao...chiar,Mikado?

Mergi la inceput