Prietene la bine si la greu - 156

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

Buna dimineata,
va servesc cu o cafea fierbinte cu lapte.
Licurici de dimineata Geo m-a inseninat cand nu m-a lasat sa plec si a vrut la mine in brate.Ma strangea atat de tare .Cand am plecat s-a lasat cu plansete dar ma bucur ca e in viata mea si e cel mai important.Il ador si pentru el merita sa merg mai departe,sa il vad fericit chiar daca viata mea e un esec total in momentul de fata.
Am citit ca Bibi poate fi operat.Ma bucur ca ai pus link-ul...asa imi dau seama ca sunt lucruri mult mai importante si mai dureroase in viata .
Geo e un dulce.A inceput sa cante.Ii pun toata ziua cantecele din Cutiuta muzicala.
Azi iar am de lucru la birou.M-am obisnuit si e ok.
Va doresc o zi buna si ne mai auzim.
Acum am nevoie de voi.O sa trec si peste asta.
Sper sa nu devina cel mai mare cosmar al meu ci un vis urat din care sa ma pot trezi.
Nu vreau sa vorbesc inca de cauza tristetii mele.
Vreau doar sa imi dati voie sa am un umar pe care sa pot plange.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Grigore_tina,

_
Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

neatza,

tinutza aici suntem

licu multumim de link

coque ce bucurie sa va citesc, si eu mor de maxma invidie ca al meu nu vorbeste, dar sper sa recuperam cat de curand imi pare rau ca tot avwti experiente neplacute cu aproape otita, mist ca exista o varianta mai soft pt febra, eu cred ca prefera zaharul decat nurofenul

floricik imi pare rau de necazuri dar stii ca trec, e adevarat ca e nasol pt voi ca sunteti la inceput dar stiu ca veti creste mari. hai capoate we viitor mergi la zburli

cristina bine ai revenit, ma bucur sa aud de voi, dar mi se pare mie sau ora de nani este cam prea tarzie? felicitari pt fara scutec

simina spor la colorat

zi frumoasa




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

neatza
si ceaiuri pt. toata lumea.
ce zapada mare e aici.... da-mi place

tina suntem aici daca simti nevoia sa te descarci.

o saptamana reusita tuturor.



Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz
zebra roz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

si ca tot veni vorba de activitati, preferata este pictatul cu acuarele, am cuparat si hartie glasata si lipici, tb sa decupez sa avem ce lipi

ramonik, luat un ceai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

neata

raluci vorbeste te rog cu omida si cu caramida si cu cine mai crezi tu sa vina si ceva caldura, macar 0 grade acolo .

Am stat dimineata 1 ora sa scot masina din cubul de gheata, apoi am patinat pana la serviciu o gramada, am ajuns la 10.15 in loc de 9 . Iar toti colegii mei care au stat la RATB au venit injurand fie pe jos fie cu taxiul .

Daca vreti, trimit eu varianta in engleza de la Allen Carr - Easy Way to Stop Smoking format pdf, pe contul comun.

revin mai incolo ca sunt intr-un training si astept pauza urmatoare

Tina, aici suntem




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pirelia spune:

Si eu va salut si va dau cafea calda.

Andre, foarte frmoasa micuta bilingva. Se poate sa capat si eu dieta? Toate suntem decise sa renuntam la vicii si la sunculite.

Coquelicot, cristina, ma bucur ca ati mai scris.


Floricik, sper sa ajungi cat mai repede la zburlita.

Grigore_tina, aici suntem, te imbratisez si Oana iti spune„teaca" adica „o sa treaca".

Simina, spor la pictat. Eu inca ii mai desenez Oanei „petita, mami si batu" (fetita mami si baiatul).

Asa cum zice Monis - caldura poti sa o trimiti spre noi?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Nu-mi dadeam seama de ce nu mai incap in butoi. Era intuneric si nu am realizat ca si Tina e langa mine.
Te sa-ti treaca mai repede. Eventual s ane tinem scara una aletia sa iesim de acolo, ca eu nu am reusit singura. Cam de 3 saptamani zac pe acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

dar ce aveti fetelor cu butoiul?
poate daca va descarcati aici o sa va simtiti mai bine.



Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz
zebra roz

Mergi la inceput
Mergi la inceput