Piatra Neamt, Perla Moldovei (93)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Ihi! Anul asta am mai crescut, promitem mai multe!

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

fetelor mai primiti si tradatoare ca mine????

eu intruu ffff rar pe net...in ultimul timp..dar miar place sa va revad la un suc....uite ca miam adus aminte ca ultima data a fost acum un an,,,rusine mine..nu???

vreasu sa participam si noi cu ceva..astept idei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

E bine ca din an in an, apar si persoanele noi.

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

sa inteleg ca ma primiti??? ok...atunci astept sa vad cand stabiliti intalnirea si apoi sa ne vedem ochisorii mici si mari...ca eu vin cu piscoata mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mc9sp spune:

Buna,
Sunt Mihaela, din Piatra Neamt, mamica unei fetite de 2 ani si 9 luni. Am aflat de acest grup de la Magda si as vrea sa ma alatur, daca mai aveti locuri disponibile...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mc9sp spune:

As putea sa ajut cu ceva la organizare?
M-am uitat la fotografiile de anul trecut si mi-a placut ce-am vazut. Va felicit pt initiative!

http://noisicaminulnostru.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

'Neata!

Mihaela, bun venit! Ne bucuram ca vrei sa ni te alaturi. Speram sa iti placa pe aici.
pogonici, eheee ... bun revenit! Ce-ti face domnisoara? Cred ca e o mandrete de fata.

Ma bucur ca sunteti atat de entuziaste legat de 1 iunie. Eu propun sa ne intalnim intr-o dupa-amiaza la un suc si sa discutam cam ce am putea face. Sau scrieti toate ce idei aveti si incercam sa vedem ce iese.

Lista de propuneri:
1. Locatie - Lolipop - ok?
2. Suc, prajiturele pt copii si mamici - cumparam/facem noi si incercam sa gasim si o sponsorizare - aici e de discutat daca stiti pe cineva disponibil sa ne ajute. Anul trecut au fost cei de la magic cake si tymbark. Pt anul asta nu stiu nimic inca, trebuie sa discut sa vad daca ne mai sprijina. Daca aveti voi alte idei, va rog sa spuneti.

3. Tombola cu 10lei/bilet (bani ce merg in contul umanitar) cu premii facute/gasite/oferite de noi. Idei!?

4. Daca sponsorii desprecopii de anul trecut vor sprijini actiunea, vom primi si noi ceva cadouri. Daca nu, punem noi bani sa luam baloane, un dulce, o jucarioara ceva? Sau fiecare cu cadouasul lui acasa si la intalnire sa fie numai de joaca si socializare?



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

multumim de primire...dra noastra e mareee, avem aproape 1 an si 7 lunite...suntem pline de fite deja

eu un singur amendament am...vis a vis de cadoul copiilor....

daca sponsorii desprecopii de anul trecut nu ne vor mai sprijini actiunea, cadoul copiilor nostri ar fi bine sa il facem fiecare in parte,, ptr nimeni nu stie ce ii place unui copilas in varsta de aproximativ 2 anisori sau poate are deja acasa acel lucru , jucarie..etc....intelegeti ideea

iar cat privesc celelalte puncte sunt de acord cu ele



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

'Neata!
Cafea?
Mihaela, bine ai venit la noi!
Eu zic ca am putea sa le luam copiilor ceva simbolic - pusi bani si luate cadouasele la comun, adica de cineva, la fel - ceva de ganul: - o coarda, o minge, o cutie de creta, un balon....si variatiuni pe tema. Nu ar ajunge mai mult de 10 lei/copil si le-am face o bucurie.

De acord cu locatia, altceva mai bun nu gasim la noi in oras, deci votez pentru Lolipop!

De acod si cu tombola. Pun la bataie o focaccia, special facuta pt. Laura. Si promit sa fac si-o prajitura cu branza si cu visine pt. copii si nu numai.

O zi buna! Si sper ca subiectul sa fie la fel de animat tot anul, nu doar de 1 iunie (fara suparare, cu dedicatie pt. cei ce scriu o data/an la noi).

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

'Neata
Pentru a ne putea organiza bine, ar fi super sa participe cu idei, sugestii si pareri personale toata lumea si ar fi si mai super sa stim cam cu o saptamana inainte cate persoane intentioneaza sa vina.





Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput