Fluturasi de Martie-Aprilie 2011 (113)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

scrish, buna tipa asta a ta la curatenie calca bine zici ? o ai prin vreo agentie sau din cunostinte ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scrish spune:

greu e cu bagajele astea...pe ale noastre gata le am terminat, le mai am pentru luca, adica ce e mai greu

mikimi-a recomandat o o prietena, ii face si ei curat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

fetele am gasit un folder de prin 2008-2009 cu manelele mele preferate de atunci am bagat statia la putere mare si mi-a venit un spor de treaba nu am mai ascultat o manea de vreo 3-4 ani


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

nah ca voi vorbiti de diete, impachetari..etc etc..si eu bag la greu acum slaninuta afumata cu condimente si apoi mi-am prega o cioco alba cu capucino
hai ca o iau la ...sa nu ma prindeti si sa ma certati...


mamica implinita cu 2 comori !!

norocul tau ca ti-ai dat seama ca daca nu veneam la tine cu o nuiaeu la regim si tu vorbesti de dulciuri de alceva nu poftesc.

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Buna dimineata si de la mine!

Am dormit ffff mult, pana la 10.20 si Eduard inca doarme.

pt fiecare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Buna!Oana pana acum eu eram cea mai tanara mamica deja m-ai luat, frumos eu asa am vrut sa fiu mamica tanara.[left] roxy si yasmy daca mai vorbiti de dulciuri vin la voi

mami fericita de Alexandra Mirela(06.04.2011)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Lavinia, noi avem in casa 22-23 grade si cand simt ca imi este rece mai cresc putin pana ma incalzesc(desii nu este cazul). Eu nu suport caldura...in casa stau in tricou.

MaryM, si eu sunt tot la categoria anii *85 !


Multumim pentru capitol nou!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

eu sunt la categoria 83 dar am fost harnica si printesica are 4 ani + ...pot intra si eu categoria 'tinerele" ??

ally faza e ca noi am fost invatati sa avem caldura "ca in cuptor" la bloc... oricum, e bine ca eu sunt singura friguroasa din casa


mamica implinita cu 2 comori !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

am iesit si eu sa dau putin zapada de pe tuia..ca se lasasera saracii pana la pamant de greutatea zapezii, iar cel care i-a plantat ne-a spus sa nu-i lasam cu zapada ca se deformeaza . Am lasat fata in tarc 10 min, si cand m-am intors ea dormea ...acum o las sa doarma..nu o trezesc..dar isi da tot programul peste cap, off. Daca o trezesc acum nu o mai ia somnul mai tarziu..a mai adormit intr-o zi in masina cand ne intorceam de la cumparaturi, vre-o 20 min in jur de 12, apoi nu a mai vrut sa se culce pana seara la 8..

Yasmi, nu stiu cum de doarme atat Lucas, dar de multe ori te invidiez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexinaA spune:

Bluenight- mooooammaaaa ce tanara esti!!
i-ai dat galbenus lui Mihai? merge bine cu sfecla sa stii+ dovlecel daca vrei si putina smantanica

yasmi- cum adica? esti nascuta in 83? harnicuta de ea
noi acum avem o groaza de cheltuieli de incheiere de contract-cu banca- depozite,garantii,asigurari. ne mai lungim cred in 2 sapt vine bucataria si apoi ne bagam la cumparat electrocasnice dupa care vreau sa mochetez scarile ca-mi stau pe creier

fetele pitica mea a mancat asa bine azi dim banana cu branzica si apoi i-am dat un covrig,s-a innecat de la el+muci si a vomat tot
sunt terminata nervos

mada,ailed- si eu zic ca o sa bobineze bine dupa ce o bag pe mancare normala

fetele toateeeee

Mamica de printesica - Teea Maria (14.04.2011)

Mergi la inceput