Maini indemanatice... care aduc bucurie

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ada_coman spune:

Buna!

Ce idee frumoasa, aici pot participa si eu cu ceva martisoare. Ceva de genut acesta, daca va plac, fac si trimit cu mare drag: http://kadarbijoux.blogspot.com/2011/02/martisoare-acrilice-fluturasi-15-leibuc.html si asa http://kadarbijoux.blogspot.com/2011/02/martisoare-15-leibuc.html

si mai vad eu ce mai pot face

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

M-am suparat mie nu imi iese nimc, offffff parca am 2 maini stangi si alea legate la spate.

mami de Alex nazdravan www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
poze Alex http://www.flickr.com/photos/72360957@N03/6573967211/in/photostream
http://www.lesch-nyhan.eu/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Am reusit si eu sa mesteresc pentru actiune 10 martisoare cu teme florale. Ale mele vor fi unicat, adica nu... de serie. Inca nu sunt finalizate, cand vor fi, pozez si trimit.

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teutz spune:

Ce am vazut pana acum pe aici este super, super! Felicitari celor talentate, care s-au oferit sa ajute!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Minunat tot ce faceti. Eu nu stiu sa fac martisoare..... poate reusesc sa fac altceva, dar inca nu stiu ce... oricum nu ma las...
In legatura cu ceea ce spunea Inbox despre Lavinia, in carnet am vazut note de 8, 9 si 10 la educatie plastica; poate ar trebui vorbit cu profesoara de educatie plastica sa o incurajeze.... cursuri nu stiu in ce masura ar putea urma....
Asa cum spunea si Dicirstea am trimis adresa celor din Garbau catre 2 persoane; aici ar trebui tinut cont de faptul ca sunt 2 familii si ar trebui trimise doua pachete.
Va ,
Laura

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=276273982430212&set=a.274154992642111.65663.141198859271059&type=1&theater da LIKE la poza sa castigam si concursul de poze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

ok
neatza si sa avem o saptamana 'producitva'
eu sunt amuzata si mirata...caci desi consideram ca e mai usor sa faci un model de mai multe ori (dpdv al timpului, al materiei prime etc) se pare ca pentru artistele noastre e mai simplu sa faca unicate

ca si concluzie generala, din pct meu de vedere, orice si oricum sunteti voi disponibile sa realizati isi va gasi locul, cuiva i se va potrivi si va aduce bucurie multora


asa incat, am vazut ca am mailuri, le voi vizualiza si va voi raspunde la fiecare, dar concluzia de mai sus e de baza


sunt impresionata de cate v-ati alaturat cu munca efectiva acestei actiuni





Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

www.meseriademama.blogspot.com/" target="_blank">party in FEERIE de muzica si dans



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inbox spune:

Laura-s pe mie m-a impresionat rau Lavinia, ma tot gandesc la ea, oare ce i-ar placea ei, ceva sa o impresioneze si sa ne permitem. Ma gandeam la haine, ca am tot vazut-o in negru, apoi am realizat ca probabil ea este in doliu dupa mama ei.

mama de fulgulet din noiembrie 2006 si de fratiorul acesteia octombrie 2010!

Ce fac eu cu timpul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inbox spune:

Alinuk si Cricor, eu am uitat sa scriu nikul, plus ca am facut o tampenie acum, am vrut sa transfer toate contactele de pe yahoo pe gmail (deoarece contul de pe yahoo este virusat cred,si nu am mai reusit sa-l folosesc fiindca trimite mailuri aiurea) si am reusit sa fac tocmai invers, asa ca cred ca toata lumea a primit un mesaj ca mi-am schimbat adresa pe yahoo. Deci adresa mea corecta e pe gmail, cum am trimis pozele. Ma duc sa anunt si cunoscutii, desi ei stiau ca am probleme cu vechiul cont de yahoo.

mama de fulgulet din noiembrie 2006 si de fratiorul acesteia octombrie 2010!

Ce fac eu cu timpul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:


asadar, pana acum s-au oferit sa ne ajute in aceasta actiune:

SdCristian, Inbox, Tala, AlinaSatena, Selene_Bunny, DodoPui, Cristale, Teolinda, AdaComan, Alexandrina
si prietenele Ancai_Dragoman si Miremiei



eu am incercat sa raspund pe mail tuturor
idee de baza este cea expusa si anterior:"orice si oricum sunteti voi disponibile sa realizati isi va gasi locul, cuiva i se va potrivi si va aduce bucurie multora"


va rog sa ma trageti de atentie daca am omis pe cineva

iar ce a scris una dintre voi aici, ma face sa fiu increzatoare ca aceasta actiune o sa aiba mare succes
si ca numele actiunii "Martisoare umanitare de suflet" e potrivit

Citat:

...plus ca pun suflet la fiecare, le-am facut si poze sa le am amintire :), zici ca sunt copii si le dau drumul in lume :).



Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

www.meseriademama.blogspot.com/" target="_blank">party in FEERIE de muzica si dans



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Neatza.

Felicitari de initiativa.

Alinuk eu din Olanda nu am cum sa trimit martisoare dar sa imi spui daca v-ar ajuta vreo 20 de martisoare facute de copii de la Asociatie ca ei fac si o rog pe Crisa sa vi le trimita.



Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput