Maini indemanatice... care aduc bucurie

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cristale spune:

Va ajut si eu. Nu pot cu foarte multe dar 20-25 de buc pot. Fetele care se ocupa va rog sa va uitati pe blog ce lucrez eu si sa imi ziceti daca sunt ok. Voi trimite martisoare quilling si origami. Ale mele au deja snur si punguta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cristale

Va ajut si eu. Nu pot cu foarte multe dar 20-25 de buc pot. Fetele care se ocupa va rog sa va uitati pe blog ce lucrez eu si sa imi ziceti daca sunt ok. Voi trimite martisoare quilling si origami. Ale mele au deja snur si punguta.

Mami de David (08.11.2010)
www.floar3d3colt.blogspot.com



sunt superbe!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

..si cele de la mine,daca va plac,vor veni cu snur si punguta...

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inbox spune:

Selene , e greu sa faci ceva cu cei mici in preajma, sper ca nu te-am suparat. Sa nu crezi ca eu sunt Zen si fi-mea cel mai cuminte copil din lume, uneori merge cum am zis, alteori nu, si las totul balta. Nu-mi dau seama ce este quilling, dar arata bine ( baga-ma la incepatori, ca acum am descoperit chestiile astea), eu fac ceva din textile, si ii dau si ei sa taie una alta. Trebuie sa mai topesc la lumanare diverse chestii, dar asta o fac cand nu e nimeni in preajma, ca si daca vorbesc si fuge flacara aiurea e periculos sa ia tot materialul foc. Inca o data, nu am vrut ca mesajul anterior sa sune aiurea .

Am vazut un tutorial, este minunat ce poate iesi, cred ca iti trebuie liniste si concentrare sa faci asa ceva. Felicitari ca reusiti sa faceti asta!

mama de fulgulet din noiembrie 2006 si de fratiorul acesteia octombrie 2010!

Ce fac eu cu timpul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Pana la urma, tot am mesterit ceva, mai simple, dar sper sa va placa... Inca nu sunt gata, ca nu am snurulete... Ale mele vor avea plic...

inbox, nu m-ai suparat deloc!

Eu incerc sa fac si pentru mine, ca vreau sa ii cumpar Dariei 3 seturi de cuburi Ecoiffier, am gasit la o firma din Cluj. Ea e mare amatoare de cuburi si constructii, asa ca vreau sa-i fac o surpriza. Plus ca unul din seturi e si cu cifre, numai bine sa o ajute la numarat si socotit, ca, daca are 3 obiecte, numara 4, pe unul il numara de 2 ori si nu intelege ce greseste...

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

As putea sa va ajut si eu cu ceva martisoare si cu ceva set-uri de bijuuri(perlute de cultura si pietre semipretioase).

Cui as putea trimite un e-mail cu ceva modele sau cui ar trebui sa predau "marfa"?

LILIANA COSMIN ANDREI (28.01.2010) si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

www.dropshots.com/teonic" target="_blank">POZE


"Exista un singur copil frumos pe lume, si este al fiecarei mame!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

Scuze... am vazut adresele catre care trebuie sa trimit mail... Alinuk si Corina.

Ma mobilizez si trimit...

LILIANA COSMIN ANDREI (28.01.2010) si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

www.dropshots.com/teonic" target="_blank">POZE


"Exista un singur copil frumos pe lume, si este al fiecarei mame!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

...gata ,azi am "stiut" sa citesc am trimis mail si am si celelalte raspunsuri

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

multumim fetelor

preconizez ca o sa avem cea mai frumoasa expozitie de martisoare de suflet

sunt detaliile despre termene si adrese mai sus dar le reiau:
pana la 01 februarie de transmis modele foto (pe mail la mine:am2000ro@yahoo.com si la Cricor: corinami@gmail.com)
pana la 12-15 februarie de colectat in Bucuresti la adresa:
locul unde le strangem / le ridica Gabby:

=========================================
ADRESA DE COLECTARE:
Modrescu Oana Gabriela
POST RESTANT Oficiul Postal nr. 55, sector 1 / Bucuresti
=========================================

tuturor celor care aleg sa se implice


Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

www.meseriademama.blogspot.com/" target="_blank">party in FEERIE de muzica si dans



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cricor spune:

...si au sosit si primele mostre pe email..Inbox multumim.


Va rog mult, cand trimiteti email, scieti si nick-ul de pe forum...cand vor fi mai multe email-uri o sa ne incurcam in nume ..adica eu asa sper sa fie multe email-uri .

Mergi la inceput