Mamici inimoase de C-ta***160***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Cami, merci mult . Maine dimineata am marea intilneala , abia astept , cu toate ca ma incearca si niste sentimente de frica.

Ghiulten, mami de printesa Ayla (15.01.2004) si 38+ cu alta minune de
AMR 1 ZI !!! SPER!
Hai sa-l ajutam pe Bibi sa se faca mare http://viatacudba.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

happy doamne ajuta sa fie totul super ok,refare rapida si BB-lina sa fie sanatoasa si mancacioasa.Caci intalnirea sigur va fi una ff frumoasa

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
azi tinem pumnii pentru Ghiulten!!! sa fie totul rapid, cu bine si sa va vedem!!!
si speram ca viscolul ala sa stea departe de noi

o zi frumoasa va doresc!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

doamnelor, am o rugaminte la voi.
am putea sa punem fiecare ce scoli cu after school stim? eu nu stiu mare scofala in afara de cea a lui Patrick, de aceea va cer ajutorul
merci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

....in Ct nu stiu,aici da

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Buna ziua

N-am mai scris pe forum de vreo 4-5 ani, dar am vazut ca voi m-ati pastrat in lista voastra ca aspiranta la titlul de mamica.
Vroiam sa va spun ca am o fetita superba de 1 ani si aproape 11 luni- Cristina, pe care am adoptat-o anul trecut in noiembrie, inca nu avem toate formele legale finalizate, dar sper ca in martie sa fie trecuta pe numele nostru.

Va doresc o zi buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

wow Dana,felicitari! Mi-aduc aminte ca vorbeam pe mess despre asta,ce bine ca in sfarsit ati facut-o.Felicitari si toate cele bune.

POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar umanitar pt copilasi speciali!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Multumesc mult Leditia. Actele le-am avut depuse 2 ani la rand ,dupa care am renuntat iar anul trecut am revenit cu cererea.
Si tu ai un baitel superb!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Happy, iti tin pumnii! Asteptam vesti despre tine si bebelina!

Dana p, felicitari!!! Sa fiti snatosi si fericiti!

Rox, Scoala 24 are after school, cel putin deocamdata. Maria e la after si sunt impreuna copii de cls. I si a II-a. E un fel de after, copiii stau in clasa, li se ofera doar supraveghere la teme, fara masa si alte activitati (bine, se si joaca vreo ora, am inteles).




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Dana bine ai revenit!!!! ce frumos ca ati reusit!! felicitari!!
Cornelia, 24 e una dintre scolile vizate. after-ul se tine in scoala? merci!

Mergi la inceput