Mamici inimoase de C-ta***160***

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

La multi ani fericiti Alexandra! Jone, ce mai faceti?

Merry, of, si eu care ziceam ca la noi a fost greu. Sa treaca iarna repede si fara alte peripetii!

Eu cam pleostita de luni dimineata. Si vremea a contribuit cu varf si indesat. Am tras o sperietura dimineata, de imi tremura si acum picioarele - era sa intre o masina in mine (eram si cu Maria si Vladimir). Urat tare a fost pana prin zonele centrale. Si se mergea tare, ca uniii nu realizau ce e jos . Sper sa se fi dezghetat acum, ca am deja fobie de condus iarna.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata!
am scapat de gheata, cel putin prin oras. cum sunteti azi?
va astept la o cafea calda ca ieri.. slaba activitate!
va pup!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Buna dimineata!

Da, se circula normal azi .

M-am uitat pe prognoza si se pare ca avem o saptamana fara precipitatii, dar cam geroasa. Macar sa fie uscat. Am devenit dependenta de prognoza meteo .






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Neata!

La multi ani fericiti Alexandra

Vin si eu la o cafeluta cu voi. Ma bucur ca am rausit sa ajung azi la munca, au terminat copiii cu febra, am inceput eu, am avut 39 aseara, azi sunt un picut mai bine.

Cornelia: ce sperietura, bine ca v-a aparat Dumnezeu


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Simona, sanatate multa!
la noi ninge acum... marunt si mic, viscoleste. ma duc sa ma agat intr-un cui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgipuia spune:

Ola, infriguratelor...

Simo tu stii ca noi am vb la tel 39 minute? Acum vad ca ma chemai la raport

Eu am avut o saptamana groaznica la munca si acasa frig rau, am dormit 2 nopto in oras, intr-un din ele sotu s-a dus acasa mai mult de frica sa nu-i inghete cainele si pisica si a inghetat el ca erau 4 grade in dormitor si pana dimineata a cam clantanit din dinti

In we a fost ok ca ne-a permis vremea sa ne folosim de aerul conditionat si mi-a dat si Jone un convector... a fost minunat... acum am luat-o de coada cu munca, frigul din casa (ajungem tarziu si pana se incalzeste e cam crunt), copii la mama, ieri sedinta la scoala...

Va pup si va urez sa aveti nervii tari si sa va tina rabdarea... ca cine stie cat mai avem de tras



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

Multumesc mult ptr urari.
am realizat si eu ca am fata mare.I-am facut petrecerea sambata.
Am avut primul meu atac de panica cand cele 10 fete (7 mari si 3 pitice) au scapat de sub control ptr vreo 1o minute cand zana luase o mica pauza.
Am avut invitat si un clovn (un elev de al meu de clasa a6a).El a fost surpriza mea ptr Alexandra.
Extraordinar baiatul.Am mai vazut animatori adulti dar el e mult mai bun.
Am organizat si o minitombola.Am avut si cateva zeci de baloane.Si ar fi multe de povestit.Copii s-au distrat fantastic.

Mai greu cu forumul.Acasa nu apuc sa mai dau drumul la calculator.
Si acum ma gandesc cu groaza cum o sa parcurg drumul pana la Eforie.
Va pup.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
deci oficial m-am saturat de iarna. punem de o petitie? ca tot e moda
Jo, ceva poze? cred ca s-au distrat de minune fetele.
Georgi, aoleu, 4 grade in casa??? nasol rau.
Cornelia, la voi cum e?
o zi buna va doresc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Si eu care eram optimista ieri in ceea ce priveste vremea.

Rox, ne ia pe sus vantul. Iar am lasat copilul mic cu mama, ca nu puteam sa ma tin in picioare pe mine, era o aventura sa ies cu el pe usa. Copiii mari- fericiti domne cu iarna asta. Nu stiu de ce, ca nici zapada nu e, nici scoli inchise ...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata!
sunteti ok??? ieri am inteles absenta... azi nu va mai las! treceti la raport si la cafea!!

Mergi la inceput