Mamici inimoase de C-ta***160***

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Rox,super pozele!


MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Neatza!
Asta noapte a nins iar, asa ca dezapezirea este din nou prima preocupare a zilei.
Fiindca sunt cu okii de la 5 in calculator las si pentru perioada de dupa dezapezire, pentru a va incalzii.

Rox imi place "ganditorul"

***************************************
Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi
***************************



1 , 2, 3
Eu, Alexandra -Elena & Teodora Lucia




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata!
Cami, merci de cafea. zapada ca zapada, ca merge.... ce ne facem daca incepe sa ploua??? a venit o colega care sta in Tuzla si ne spunea ca prin eforie sud si la ea sunt +2 grade si ca e lapovita/ploaie..... asta nu imi place deloc!!!
hehe, da, ganditorul... mare de tot
o zi frumoasa va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

beyyy, ieri m-am incumetat si eu cu masina la serviciu, ca sa refac si stocul de alimente si azi am zis iar pas, ce pisici, ca daca raman pe undeva n-are cine sa ma ajute... iar cu parcarile ce sa mai zic, o adevarata provocare, mai ales la mine intre blocuri unde nu s-a topit nici un namete! vad ca circula zvonuri alarmiste, cica s-ar fi anuntat prin armata si politie ca va fi de fapt cod rosu, dar nu vor sa recunoasca sa nu panicheze populatia; oricum o sa avem un we naspa, poate o fi mai bine de luni, ca tare-i greu cu toate cele zilnice, copchii cu scoala, gradi, socrela trebuie aprovizionata si ea, eu la munci, uffff!

nostalgicelor, cine va puse sa cotrobaiti? nici nu va dati seama cat de repede trece timpul, mie mi se pune un nod in gat cand ma uit la miru si nu stiu unde sunt anii dintre momentul www.dropshots.com/vladis#date/2006-10-20/00:59:03" target="_blank"> asta si cel de www.dropshots.com/vladis#date/2012-01-29/16:44:27" target="_blank">acum...

simo, petrecerea a fost la lakeview, pe bd. mamaia dupa delfinariu, e super locatia, deh, cu varsta cresc si pretentiile

vlad intr-adevar a fost singurul baiat, ceilalti nu au putut veni, a trebuit sa il tin mai pe langa mine sa nu le deranjeze pe fete, asta pana la karaoke, cand a vazut microfonul s-a infipt in el si cu greu am reusit sa i-l luam, oricum s-a suparat pe mine ca i-am luat "sansa vietii de a canta pe scena"

rox, ce pitici frumosi ce a absolvit academicianul cu ochi verzi? m-am bucurat sa o vad si pe ledi cu david!


pupici tuturor


mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Patrick a terminat impreuna cu Luca fastrackids.
a inceput sa ploua afara. sper sa se opreasca!!! ca inseamna patinoar si zau ca las masina in curtea fabricii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mery_anna spune:

Am iesit si noi dintre troiene!!!!!!Nu am mai rezistat sa raman in sat si sa ma prinda o noua inzapezire,asa ca de aseara suntem in oras si sunt mai linistita.La noi iarna a facut mult rau.Mie mi-a inghetat apa in centrala si s-au spart conductele.Ne-am incalzit la soba,dar nu facea fata gerului.Zapada a intrat peste tot,prin cea mai mica gaurica si totul este inghetat.Din interiorul satului lucrurile par normale si chiar peisajul este incantator,dar cand iesi in afara lui se vad efectele viscolului.Microbuzele nu intra in sat,navetistii parcurg zilnic 10 km pe jos sa poata ajunge la servici iar cursurile nu s-au tinut mai multe zile la rand.Sa speram ca vom putea sa-i facem fata iernii in continuare si sa ne bucuram de partea ei frumoasa!

O zi buna si calduroasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Buna!

Mery: imi pare rau ca ati patimit atat, sa speram ca nu o sa mai avem parte de asa ceva iarna asta

Roxana: frumoase poze, ce-mi plac falcutele copiilor tai

Georgi: pe unde umblii? Hai la raport!

Eu am acumulat ceva oboseala,ca nu prea am dormit serile astea, tot l-am pazit pe Lucian cu febra, a inceput sa se simta mai bine, m-as bucura sa scapam fara antibiotic


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Salutare!
Atentie la "patinoarul" ce s-a format afara, este crunt pe trotuare sau in zonele cu zapada batatorita.

Cat despre codul rosu, turuie toate radiourile, deja a inceput sa intre lumea in panica, sa-si faca provizii pentru ce este mai rau, la ora asta A2 este inchisa, deci si poarta de aprovizionare cu diverse.

Mariana imi pare rau pentru necazurile pricinute de viscol . Din pacate se anunta doar in we temperaturi peste 0 grade, apoi se duc iar spre minus 5.

Si la noi Alexandra este cu febra mare, face puseuri 38 - 39,..., care scad putin , iar cam ,a 3 ore cresc . Medicul a spus ca ar avea ceva viroza respiratorie, dar eu ma duc cu gandul ma departe, la varicela (am auzit de o mica epidemie prin scoala) .

***************************************
Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi
***************************



1 , 2, 3
Eu, Alexandra -Elena & Teodora Lucia




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Merry, bine ca sunteti in oras! sper sa treaca fara prea mari probleme week end-ul asta.
Cami, e rau la voi cu gheata? aici e ok... chiar am venit foarte bine. se pare ca in noaptea asta nici nu va mai scadea temperatura sub 0. sanatate multa!!
ete ca ne-am mai maimutarit nitel
o seara buna sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

hey, pupam "maimutelele"

fete, chiar ati inghetat de tot?!? dupa un we linistit na ca veni si la noi frizing reinul azi dimi masina mea era ca o testoasa sub o carapace de gheata, da n-avui incotro si m-am incumetat... acu abia astept sa ma vad back home safe. lua-l-ar naiba de cod colorat, ca mie una nu-mi place deloc adrenalina!!

am vazut ca avem si o sarbatorita: La Multi Ani, Alexandra de jone !


mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput