Vica amanta lui Piti

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Fomalhauti spune:

1.E normal sa faca demersurile legale ca sa fie recunoscut copilul. Probabil nu le-a facut pana acum fiindca Piturca (despre care nu imi spun parerea ca nu stiu daca o pot face in cuvinte decente) i-a promis ca recunoaste copilul sau i-a oferit sustinere materiala mai mult decat i-ar oferi tribunalul (adica stim cu totii ca "suspectii" de tipul Piturca au tot felul de venituri nedeclarate asa ca s-ar putea ca amanta si copilul sa fi primit mai multi bani neoficial decat ar fi primit oficial).

2.In legatura cu aparitia la televizor, probabil a fost platita "gras". Pare ca dintr-un motiv sau altul (nu pot intra in mintea unui Piturca) "robinetul" cu bani s-a inchis pentru Vica. Asa ca face si ea ce poate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissPaloma2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Fomalhauti

1.E normal sa faca demersurile legale ca sa fie recunoscut copilul. Probabil nu le-a facut pana acum fiindca Piturca (despre care nu imi spun parerea ca nu stiu daca o pot face in cuvinte decente) i-a promis ca recunoaste copilul sau i-a oferit sustinere materiala mai mult decat i-ar oferi tribunalul (adica stim cu totii ca "suspectii" de tipul Piturca au tot felul de venituri nedeclarate asa ca s-ar putea ca amanta si copilul sa fi primit mai multi bani neoficial decat ar fi primit oficial).

2.In legatura cu aparitia la televizor, probabil a fost platita "gras". Pare ca dintr-un motiv sau altul (nu pot intra in mintea unui Piturca) "robinetul" cu bani s-a inchis pentru Vica. Asa ca face si ea ce poate.


@fomalhauti
Cred ca Piturca a tot dus-o cu vorba,i-a promis mereu ca va recunoaste copilul si acum nu mai vrea sa faca asta si nu inteleg de ce(de fapt probabil ca stiu,se teme de familia lui).Oricum am vazut in poze ca copilul seamana perfect cu el...
Foarte bine ca a aparut la TV.Poate in felul asta aude si el ca nu e de glumit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanti Zavaidoc spune:

Adica voi vreti sa spuneti ca e vorba de bani? Vai, uite ca la asta nu m-as fi gandit... Credeam ca il iubeste sincer!

Vorba cuiva: iubirea e cel mai frumos, pur si nobil sentiment... pe care banii il pot cumpara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Xenia2006 spune:



Mergi la inceput