Vica amanta lui Piti

Vica amanta lui Piti | Autor: MissPaloma2

Link direct la acest mesaj

Cine a vazut aparitia amantei lui Piturca la Cancan TV?
Mie mi s-a parut o persoana inteligenta si de bun simt.Voi ce parere aveti?Si vorbea foarte bine limba romana.......
Ce ati face voi in cazul ei?????

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Dar tu ce ai face?



36+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091

Dar tu ce ai face?



36+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca




chiar asa!!!!! Tu ce parere ai???

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanti Zavaidoc spune:

Vica e de origine straina? Cum adica vorbea bine limba romana? Si de ce a aparut la televizor? E vreo mare smecherie sa fii amanta unuia? Pai ziceti asa, sa nu pierd vremea aiurea in relatii stabile...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissPaloma2 spune:

@Mylady
Pai eu cred ca daca exista un copil,el trebuie recunoscut.Nu e normal sa ai o relatie din care sa rezulte un copil si dupa asta sa te faci ca ploua....
@Androis
Tocmai am explicat parerea mea
@Tanti
Vica e lituanianca.Si a aparut la televizor pentru ca doreste ca copilul sa fie recunoscut de tatal sau,mise pare normal,nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy spune:

Vica asta o fi fost lituanianca da a trait in Bucuresti deci e normal sa stie limba.Faptul ca a fost ea de acord sa fie amanta spune multe despre ea, cu atat mai mult sa faci un copil cu unu care stii ca e insurat.Despre ce a facut el e alta poveste si nu e subiectul aici.Iar ce face aceasta femeie acum , cand atatia ani i-a fost indiferent ...fara cuvinte.Si asta in numele copilului.Pacat de el ca e singurul nevinovat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

cancan TV
si cu asta am spus cam tot ce era de spus
de ce ne-ar interesa pe noi spalatul asta de rufe in public ?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Citat:
citat din mesajul lui MissPaloma2

@Tanti
Vica e lituanianca.Si a aparut la televizor pentru ca doreste ca copilul sa fie recunoscut de tatal sau,mise pare normal,nu?


Nu-s Tanti, dar cum sa fie normal sa apari la tv cand vrei ca virgula copilul sa fie recunoscut de tata? Problemele astea se rezolva la tribunal, sau am ajuns iar sa ne judecam in piata publica?


Tanti, ce intrebare e asta ´´de ce apare la tv´´? pai de ce nu ar aparea, ca doar vezi si tu ca-i simpla reteta de a te face cunoscuta: o relatie care implica sexul si de aici se intinde caracatita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanti Zavaidoc spune:

A, gata, m-am lamurit! Pai daca apare la televizor ca sa ii fie recunoscut copilul de catre tata (desi nu cred ca vreun post TV ofera si servicii de testare a paternitatii), atunci nu era normal sa apara la TV si cand a decis sa conceapa copilul? Sa faca un sondaj de opinie, ceva...
Ca la Diaconescu: Vica intreaba daca sa aiba o relatie cu Piturca. Votati prin da sau nu la sms cutare.

Daca Vica e lituanianca si vorbeste romaneste bine, cinste ei. Nu ma surprinde, totusi, avand in vedere cat de dificila e limba ei materna (zice-se, la fel de veche si dificila ca sanscrita).

Si cu asta, cred ca mi-am zis parerea. Paloma, alte intrebari mai ai? Te lamurim imediat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Hei!
Eu vreau sa raspund, da'nu prea inteleg la ce. Adik in ce sens ce as face eu in locul ei? Daca as vrea sa "ma fac" amanta unuia, daca as vrea sa apar la tv, daca as vrea sa-mi recunoasca copilul, daca as fi facut copilul, daca eu as vorbi la fel de bine romana in conditiile in care as fi lituanianca la origine, sau cum?
Nu e ironie (adica e, partial, ashea ) dar ma intereseaza pe bune care e intrebarea, de fapt.
In rest, toate bune?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Mie mi-a placut la nebunie cand a spus Piturca, ca pt. el familia este cel mai important lucru din viata si ca ii pare rau ca a facut-o pe sotia sa sa sufere.
Well, se pare ca familia nu a fost la fel de importanta ca si orgasmele oferite de alte femei, se pare ca nu l-a interesat ca face sex neprotejat cu altcineva supunandu-si sotia la diverse riscuri, nu l-a interesat de copiii lui si as putea continua cu ne-interesatul asta.


Mergi la inceput