Ajutoarele lui Mos Craciun in actiune-5

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Sorcova, vesela
Sa traiti, sa infloriti
Ca un mar
Ca un par
Ca un fir de trandafir
Tare ca piatra
Iute ca sageata
tare ca fierul
Iute ca otelul...

La multi ani!!!!!!


Madalina si Eva-Maria


TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Un an nou mai fericit tuturor


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manuelacrina spune:

La multi ani inimoaselor si un An Nou cu sanatate si asa cum vi-l doriti !

... cu scuze pentru intarziere, poze si filmulet de la serbarea copilasilor din Slobozia:

https://picasaweb.google.com/112947595520080188983/SerbareSlobozia27Dec2011Poze#

https://picasaweb.google.com/112947595520080188983/SerbareSlobozia27Dec2011FilmuletDans#

... copilasi dragalasi , parinti puternici, modesti, comunicativi si cu multa tarie de caracter ... si multa speranta .
Multa sanatate copilasilor din Slobozia care au fost minunati la serbare, multa sanatate parintilor lor !

... si voi toti/toate nu uitati niciodata sa va bucurati ca aveti copilasii sanatosi !

... am vazut-o pe dulceata de Ema, cu adevarat o printesa cu ochisorii mari si verzi in castelul ei dintr-o poveste, pe dragalasa de Raisa cu zulufii blonzi (salutari Kateryna !), multumesc Mari_paun pentru invitatie !
Toti Oamenii de acolo sunt cu adevarat de admirat si respectat pentru daruirea si dedicatia cu care se ocupa de acei copilasi ! Au transmis din suflet multumirile lor catre desprecopii pentru cadourile frumoase pe care le-au primit copiii in ajunul Craciunului.

... eu nu am cuvinte potrivite sa exprim tot ce am vazut acolo, dar m-a miscat profund ziua aceea ... si m-am straduit sa raspund la multe intrebari ale Crinei dupa ce am plecat de acolo, la multe nici eu nu stiu raspunsul "De ce Doamne ...????"



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

LA MULTI ANI cu sanatate in 2012 si numai bucurii... de parca ar fi posibil asa ceva... eu deja sunt trista ca m-am intors la servici...
dar imediat dupa am inceput sa fiu multumita ca am unde sa ma intorc din concediu...
Sa ne aduca si acest an bucurii si sanatate tuturor.
Va ,
Laura

Oamenii au inventat respectul ca sa ascunda locul gol,unde ar trebui sa fie iubirea. Lev Nicolai Tolstoi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manuelacrina spune:


... vazut pozele de la intalnire ... tare mi-e ciuda ca nu am ajuns si eu; data viitoare !

... Alinuk cum a iesit analiza SWOT ? ati scris ceva la ea ? sau nu a mai fost cazul ca ieseau numai "puncte tari" ?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Bine v-am regasit in anul nou !
Va doresc numai bine, un an foarte bun in toate planurile si sa se indeplineasca tot ce va doriti !

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Puncte tari? Ne tot veneau idei de imbunatatiri! Noi suntem perfectioniste .
Ieri am dus copiii la bunici si pentru ca acolo ajung si maldare de jucarii cu care se mai joaca...ma uitam la stiva deja adunata si faceam socoteala ca de vre-un sac de plusuri si alte bazaconii s-ar aduna...Nu ma potolesc, nu?

Si pentru ca abia astazi am ajuns la job si cu aceasta ocazie si la net va urez un an bun, multa sanatate voua, familiilor, prietenilor si...necunoscutilor. La multi ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

tot va ziceam eu ca nu e ceva clar cu obiectele de la licitatie , am deschis si eu mailul de yahoo ( o fac cam o data pe luna ) si descopar iun mesaj, ca am castigat licitatia cu "casa pe deal la Sangeorz" a lui Murivale. Deci, de platit stiu unde, dar tabloul unde este ???

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

la multi ani,inimoashelor!

Alinuk,am ridicat azi,cadoul de la Mos...el a venit de miercuri,dar cum eu am fost plecata...multumim frumos!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manuelacrina spune:


Papanash, adevarul este ca ai pus mana pe tabloul acela ! ... dar doar sa-l impachetezi frumos pentru Bee la Opera !



Mergi la inceput