URGENTA:23.01.12.data operatiei/Georgiana/Teodora!

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns IonelaCc spune:


sunt mamica georgianei cu inima plina de durere va scriu de la pensiune georgiana e in operatie dimineata plangea de frica... simt ca mi se rupe inima in doua si ma doare sufletul de numai pot...nu dorim aceata durere nimanui in veci ne rugam la bunul dumnezeu sa ne dea putere caci simt ca ma prbusesc intr o prapastie adanca......



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Avea mama mea o vorba pentru situatii de genul asta...Numai mama sa nu fii!
Dar TREBUIE sa fie bine!!! Puiul tau e luptator si tu trebuie sa-i fii alaturi! Iar noi suntem langa tine si te tinem de mana!
Curaj!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

draga Ionela, stiu ca nu e usor, dar tb sa fii tare...asa ii dai si ei putere...sunt sigura ca Dzeu are grija si totul va fi bine...ne gandim si ne rugam pt voi....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

ionela, sunt alaturi de voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

gandirea pozitiva e foarte importanta, Ionela trebuie sa te mobilizezi, sa-i transmiti numai ganduri pozitive puiului tau si asa vom face si noi pentru tine...gandeste-te ca sute de femei sunt acum alaturi de tine; operatia se va termina cu bine.
Te imbratisam si ne rugam pentru voi.
Va ,
Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

SUFLETUL MEU PLANGE ALATURI DE VOI
MA ROG INTR UNA SA FIE BINE, NU MI POT IMAGINA CUM E PT O COPILA SA FIE SUPASA UNEI ASEMENEA INTERVENTII SI CE DURERE POATE FI IN SUFLETUL VOSTRU CA PARINTI
SA FII PUTERNICA iONELA
TB SA TE PREGATESTI SA O AJUTI PE GEORGI LA RECUPERARE PE TOATE PLANURILE SI PT ASTA TB SA TE VADA CA ESTI TARE
CURAJ
OFF, CAT MAI DUREAZA OPERATIA OARE?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

ionela, numai tu stii ce e in sufletul tau, dar o sa treaca si asta. Suntem alaturi de voi si asteptam vesti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonelaCc spune:

sunt tatal si vreau sa va spun ca operatia sa terminat la ora 11 jumatate si a fost un mare succes totul e ok nu mai am cuvinte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui IonelaCc

sunt tatal si vreau sa va spun ca operatia sa terminat la ora 11 jumatate si a fost un mare succes totul e ok nu mai am cuvinte



nici nu se putea altfel! Ma bucur foarte tare si asteptam vesti bune in continuare!




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput
Mergi la inceput