Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti(63)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

am reusit sa vad si eu poze cu copii tare, tare draguti
noi nu am mai ajuns...s-au schimbat planurile in ultimul moment

am pus poze mai noi la semnatura.....poate reusim sa ne cunoastem la urmatoarea intalnire ....

2+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anahadasa spune:

Viss, ai niste copii tare dragalasi, frumosi foc! Mi se pare ca seamana asa de bine! Oricum au niste ochi superbi!Sunteti o familie tare faina, va doresc tot binele din lume!

Multumesc Monas pt informatie, astept sa intre mirela pe forum si poate ma ajuta!

Si as mai avea o intrebare: ma intereseaza f mult o perna pt alaptat, am cautat pe net dar sunt destul de scumpele Daca vreuna dintre voi are si n-o mai foloseste si vrea sa mi-o vanda la un pret acceptabil, as fi tare bucuroasa. Oricum incerc sa caut si pe la SH, poate gasesc ceva...

Ana, mami de doi strengari si 35+ cu

https://picasaweb.google.com/home

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AMY2012 spune:

Ciao mamici,nu am intrat de multa vreme caci eu una nu mai am timp de net de cand am nascut cei doi ingerasi.Au deja 3 sapt,iam nascut la 38sapt si au avut 2550 cate unul,ceea ce e foarte bine zic eu,adica eu sunt multumita.Pina acum e relativ bine,incerc sa ma descurc,noaptea au program de plansete,mai sunt colici,un pic de constipatie caci le dau si lapte praf in completare,nu se satura doar de la san.Dar cum am mai zis ma descurc.Acum va las ca printesa mea sa trezit,incerc sa mai intru sa vb cu voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anahadasa spune:

Gabi, m-am topit dupa gemenasii tai! Ce bine se inteleg ei amandoi si ce de jucarii frumoase au primit! Nu mai zic de torturi... Si intalnirea cu Mosu', tare faine amintiri!Sa va traiasca! si LA MULTI ANI! cu intarziere...

Ana, mami de doi strengari si 35+ cu

https://picasaweb.google.com/home

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anahadasa spune:

Citat:
citat din mesajul lui AMY2012

Ciao mamici,nu am intrat de multa vreme caci eu una nu mai am timp de net de cand am nascut cei doi ingerasi.Au deja 3 sapt,iam nascut la 38sapt si au avut 2550 cate unul,ceea ce e foarte bine zic eu,adica eu sunt multumita.Pina acum e relativ bine,incerc sa ma descurc,noaptea au program de plansete,mai sunt colici,un pic de constipatie caci le dau si lapte praf in completare,nu se satura doar de la san.Dar cum am mai zis ma descurc.Acum va las ca printesa mea sa trezit,incerc sa mai intru sa vb cu voi.

Amy,ma bucur ca ai intrat sa ne dai vesti! Felicitari pt puiuti!Ce greutate faina au avut, Doamne ajuta sa aiba si ai mei macar atat... Va doresc multa sanatate, putere sa le porti de grija si refacere grabnica.

Ana, mami de doi strengari si 35+ cu

https://picasaweb.google.com/home

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CAMELIA28 spune:

Vai fetelor cata frumusete intr-un singur loc!!1Superbi, superbi, superbi ! Si bebicii si mamicile lor!

Monas , stai linistita, nu esti singura, i'm in the club! Eu am o vorba: Doamne Doamne a facut in asa fel imparteala incat mamicile care nu au ajutor sa aiba bebei mai cuminciori si cele care au ajutoare sa aiba copii mai smekeruti si mai urlaciosi (cum e unul de-al meu de a urlat non-stop pana la 5 luni)

Va pup pe toate si va doresc intalniri cat mai dese si mai reusite! Cred ca balea lumea din mall pana la genunchi de deliciosi ce sunt gemenasii.

Mami de fluturasi gemenasi Luca si Marc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

hai, mai, fetelor, ca frumoase mai sunteti, iar de copii, ce sa mai zic! bai, mirela, ce frunte curata are baietelul tau, ca nu mai stiu care avea treaba aia! s-a retras, eu nu mai vad nimic.

asadar, [v]viss and CO, persoana cu patentu a fost tutta sola cu copiii, basca blefaroconjunctivita calare pe ana, nu crez ca vroiati o portie, plus ca mi-era imposibil singura cu ei sa ma mai car si pana in oras. abia acu intru si io pe forum, de vineri seara.
monas[/b], eu de-aia nu ies cu ei decat daca sunt mancati/dormiti regulamentar, ca altfel nu ne intelegem cu ei. plus ca la varsta per care o au acum ai tai, nu ma intelegea deloc cu Ioakim cel putin.asa ca ai tai nu seunt needucati, i-ai nimerit tu obositi.

joi seara am fost la intalneala cu fetele de la odiseea mea, mirela2 s-a tinut de goange si a sunat la crasma sa ne trimita stripper!!!!da, mierela noastra, mama serioasa, nevasta si mai serioasa, auziti! asa ca dupa destrabalarea de joi, era imposibil ieseala again duminica, dar vor mai fi si altele.

va pupi, vorba sotzului mirelei, cand ne-am intalnit noi odata cu copiii pe o terasa la moeciu si ospatarul se mira de mama focului: noi, astia cu gemeni, suntem o comunitate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-adipapazi- hai ca m-ai facut sa rad dis de dimineatama gandeam eu ca esti tu..memoria mea mai are niste flash-uri din cand in cand, dar nu era 100% siguranu, mersi!- referitor la conjunctivita,te-ai gandit tu binedar, in urmatoarele 6 luni sper sa repetam figura, si sa-ti iei revansa, da?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viss spune:

-gabitza-hai ca am avut si eu timp sa vad pozele voastre.niste dragalasi, superbi, 2 frumuseti ce mai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

adina, da sa stii ca nu i se mai vede pata, decat atunci cand se enerveaza

imi facusi o reclama...mama mama...de traiasca si nfloreasca partidul comunist roman, mai aveai sa spui si mama eroina de copii facatoare......etc etc, bla bla

viss ce fac puiutii?

poze www.facebook.com/media/set/?set=a.163504457083901.24962.100002730436237&type=3" target="_blank">aici alea sexy sunt de aseara cand fugeau la baie

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

colacei de inot pentru bebelusi

Mergi la inceput