Ajutoarele lui Mos Craciun in actiune -4

Raspunsuri - Pagina 61

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

A sosit Mosul si la Cluj; sa ma anuntati ce trebuie sa fac cu el.
Am vrea si noi la intalnire, dar daca nu reusim sa venim la Bucuresti sper sa ne vedem macar fetele din Cluj si poate ajungeti si cateva din Bucuresti sau din restul tarii. Ce repede se leaga aceste prietenii initial virtuale....incep sa-mi inteleg nepoata care sta toata ziua pe net si are o mie de prieteni pe site-uri de socializare...
Sa aveti distractie maxima si bateriile incarcate.....la aparatele foto ca vrem dovezi ca este o intalneala intre fete....
Va pup
Laura

Oamenii au inventat respectul ca sa ascunda locul gol,unde ar trebui sa fie iubirea. Lev Nicolai Tolstoi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui papanash

Mihaela, eu cred ca tu n-ai pus scrisoare la Mos , ori n-ai tinut tot postul, de-aia s-ar putea sa nu fi primit ....eu ma interesez si-ti spun imediat care-i treaba.









m-ai prins!
nici n-am itnut tot postul,nici scrisoare lu'mosu'n-am trimis!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Citat:
citat din mesajul lui laura-s

A sosit Mosul si la Cluj; sa ma anuntati ce trebuie sa fac cu el.Am vrea si noi la intalnire, dar daca nu reusim sa venim la Bucuresti sper sa ne vedem macar fetele din Cluj si poate ajungeti si cateva din Bucuresti sau din restul tarii. Ce repede se leaga aceste prietenii initial virtuale....incep sa-mi inteleg nepoata care sta toata ziua pe net si are o mie de prieteni pe site-uri de socializare...
Sa aveti distractie maxima si bateriile incarcate.....la aparatele foto ca vrem dovezi ca este o intalneala intre fete....
Va pup
Laura

Oamenii au inventat respectul ca sa ascunda locul gol,unde ar trebui sa fie iubirea. Lev Nicolai Tolstoi


o declar intrebarea lunii !!!

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Laura, ce vrei tu sa faci cu Mosul ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Mihaela

Moshul a plecat si spre voi
eu zic sa verifici posta

Laura-s
pe adresa ta a venit Moshul si pt Veronicach
(stia fata ce intreba...va bagati voi repede si ii ies fetei vorbe cu Moshul...ce darnice sunteti)

Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

in loc de...Sarbatori Binecuvantate!



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

iar pe adresa ta Miha si pt Boticelina!


Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

in loc de...Sarbatori Binecuvantate!



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Bun gasit!
Fetelor, noi astazi am vazut-o pe Ema dansand!
Am fost la serbarea din Centrul "Ajutati-ne sa intelegem lumea". A fost emotionant. Am plecat in intarziere cu Raisa de acasa, am luat repede un taxi, intrat in centru, aud voci intr-o camera, o depistez arunc un ochi, incepe sa ma doara spatele si sa imi amorteasca mana cu Raisa de 13 kg (multumesc lui Dumnezeu!) in brate. Buun, ma uit dupa cineva cunoscut, recunosc doi fosti colegi de liceu care lucreaza in presa, o vad pe Mari pe "scena", ma fac mica intr-un colt, Raisa primeste o bombonica, o invat sa o prinda si ii spun sa o tina bine pana la plecare sa ii arate lui tati ce a primit. Mari ma vede:"Katteryna este tot de pe forum!", ma cheama in fata, inima imi bate mai tare, ce sa caut eu in fata? Mari ma prezinta, ma intreaba daca le pot spune cateva cuvinte...cuvinte am dar nu le gaseam de emotii, urechile imi pacaneau tot mai tare. Am vorbit din inima, nu retin tot ce am spus dar sper sa fi fost de bine! Am cunoscut-o pe Manuela pe care o salut cu drag! Am vizitat centrul foarte frumos si m-a impresionat faptul ca se citeste dragostea cu care se desfasoara activitatile in el, m-a impresionat echipa care lucreaza acolo si lupta pe care o au de dus! M-a impresionat Mari si puterea pe care o are si energia pe care o revarsa celor din jur. Raisa a fost fascinata de copii carora le dorim din toata inima sanatate si binecuvantari de la Domnul!
O seara linistita!

RAISA MARIA
BLOGUL NOSTRU
POFTITI IN BAZAR

www.youtube.com/watch?v=RaEsz-p1E0M" target="_blank">Lasati copiii sa vina la Mine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

Katerina, ma bucur ca ai reusit sa vii sa vezi copiii, echipa si efortul lor, ma bucur ca a venit Manuelacrina cu fetita ei, a impartit bomboane copiilor si a vorbit foarte frumos despre actiunea Spiritul Craciunului
Au venit si musafirii din presa, au strans niste bani si au cumparat multe rechizite, jocuri si carti pt copii Ne-am bucurat foarte tare sa vedem ca si copiii nostri sunt ajutati, ne-am bucurat ca suntem vizitati si se intelege mai bine nevoia noastra de a face ceva pentru copiii cu autism.
Astept sa posteze poze Manuela care a fotografiat copiii si parintii
VA MULTUMIM DIN SUFLET PENTRU TOT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Citat:
citat din mesajul lui dicirstea

Stiti care ar fi o surpriza?? Sa vina Gusta!


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare


As veni dar sunt cu inima la voi si sper sa va ganditi si voi la mine .

Pup toate fetele.

Aka am vazut pozele la colete si am recunoscut scrisul lui Crisa si cine crezi ca a dat apa la soricei.

Eu citesc tot ce ati facut si am vazut toate pozele si ma inclin in fata voastra pentru tot ce ati facut.



Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

ce ma bucur !!!
Mari_paun, da-i multi pupici dragei de Ema din partea mea !!!

Gusta, eu chiar speram ca ajungi aici , dar o sa ne cunoastem si live, cu siguranta !

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput