Ajutoarele lui Mos Craciun in actiune -4

Raspunsuri - Pagina 60

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Zic pas.....si stiti de ce?Nu dati cu pietre dar azi e in oras un var care pilot pe elicopter.Ma lipeam de el sa ma aduca si inapoi pleca cateva ore mai tarziu dar azi.....maine e deja inapoi la Sv....pacat.



Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Bine ca ai zis, sa iau coli de hartie (sau tot topul )!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Citat:
citat din mesajul lui papanash

Fara, al meu nici nu stie cu ce mi-am ocupat zilele si noptile in ultimile 2 luni , m-a vazut doar maicasa/mancare/somn/mop/etc





,
Nu am apucat sa citesc decat panaaici....si al meu sot la fel...habar nu are, la un moment dat m- a inteebat daca am pe altcineva, am zis da si a inteles ca vad ca nu m-a mai deranjat...acu sa vedem cum o scald pentru maine...ii zic ca ma intalnesc cu amantii


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Eu l-am tarat pana la urma sa care cutiile in depozit ca sa se convinga pe unde umblu si "n-am semnal" .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Stiti care ar fi o surpriza?? Sa vina Gusta!


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Stiti care ar fi o surpriza?? Sa vina Gusta!


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariastoica spune:

Pe al meu l-am trimis cu cheia de la depozit la magazin, sper ca am spulberat orice suspiciune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariastoica spune:

Dana, pe Gusta nu pot s-o aduc, dar ceva sa va aminteasca de acest Craciun sper ca da. Desi nimic nu e imposibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Surpriza ar fi nenea BGS sau poate Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

nea Lica ???

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput