Ajutoarele lui Mos Craciun in actiune -4

Raspunsuri - Pagina 37

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Citat:
citat din mesajul lui rall

Pre-raport si de la Galati:


Cam atat deocamdata, darurile de la voi toate asteapta sa aduca Craciunul unei familii care nici prin vis nu spera la asa ceva





Rall, lalua, familia la care mergeti nu stie absolut nimic ? Va dati seama ce impact emotional veti avea ? sunteti pregatite ?

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Citat:
citat din mesajul lui diannaalex

buna dimineata imiMoashelor!!!!!!!! Noi ne pregatim sa plecam la Tanacu la gradinita. Am niste emotii de abia stau, sper sa iasa frumos si sa bucuram copii. cadourile asteapta pregatite masina sa plece la copii http://www.flickr.com/photos/72360957@N03/6552861055/in/photostream

mami de Alex nazdravan www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
Vine Mos Craciun


Diana, am asa niste emotii !!! de-abia astept sa te intorci si sa ne povestesti !

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaela77O

Buna seara si de la constanta,am finalizat cu Boti,ultimele cumparaturi,adica azi am cumparat tot ce tine de porcarii(mancare traditionala),noi am fost foarte multumite sufleteste,ca le vom umple masa de Craciun!
maine seara mergem la familiile din Nisipari si Poarta Alba!
recunosc ca am emotii!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...

UN SMS PT BIBI-DONEAZA 2 EURO








Bine ai revenit Miha ! Succes si voua, va tinem pumnii sa nu aveti emotii prea mari !

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

neatza inimoashele!!!

suntem pe ultima suta de metri
sunt cu gandul la voi si la bucuria copilashilor


raportez: rezolvat cu geamul, mai am radiocd ul de schimbat
serbare minunata la gradi la copiii mei aseara / am cantat iar, am dansat...sunt iar cu vocea in pioneze


eu votez pt 28 dec intalnirea, care poate sa vina sa facem o analiza a campaniei, sa ne uram si noi la multi ani live
analza swot, cu bune si rele, asa incat la o campanie viitoare sa facem mai bine si mai eficient totul (eventual sa inventam o cheie minune)


sunt cu gandul la voi toate, Dumnezeu sa va calauzeasca pasii catre copilashi


Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

invitatie pt 16 decembrie!!!!



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Laura-s din pacate nu am timpul fizic necesar sa incarc descarc pozele din atasament din mailul tau, sa le incarc apoi in contul meu
la birou mi-au ramas o multime de treburi restante

nu e complicat, le dai upload in grup din comp tau si apoi pui linkul la subiect
intri pe flickr.com cu contul de pe yahoo / acelasi ID si parola

Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

invitatie pt 16 decembrie!!!!



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Gata am terminat pe azi la gradinita Tanacu, nici nu va pot spune cum a fost, copii erau foarte fericiti dar foarte nedumeriti nu se astepatm sacosele erau mai mari decat ei. Parintii nici nu stiau ce sa spuna. Nimeni nu a stiut nimic, mi-au dat lacrimile cand le vedeam fetisoarele lor mici un amestec de surprindere, fericire, nedumerire, incantare. Cand au vazut ca intram cu pngulie au zis atat " OARE CE O FI ACOLO? " Au spus un colind si dupa aceea am impartit cadourile. Fiind cu Alex in brate nu am putut sa stau la toata serbare. Multumim din inima tuturor ati facut niste copii extrem de fericiti. . iar eu inca sunt fara cuvinte. Nu reusesc sa imi revin. In sala era frig, foarte frig iar copii cu niste bluzite subtiri si cu manutele inghetate. Raportez pe azi un succes. Mai urmeaza maine cele 2 familii.

mami de Alex nazdravan www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
Vine Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manuelacrina spune:


offf Doamne Diana, cum stau copilasii in frig acolo ?!! cu manutele inghetate ... cum si de ce mai vin la gradinita in conditiile astea ? ... au gasit cizmulitele ? le-au probat ? ... dragii de ei ...

...Felicitari si imbratisari pentru efortul tau !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Aici sunt pozele si filmuletele. http://www.flickr.com/photos/72360957@N03/6553210087/in/photostream. Multumim din nou tuturor, nu s-au gandit nici sa se uite in pungute atat de nedumeriti erau. Parintii nu stiau nici ei ce sa spuna. fetelor e chiar frig eu mi-am dat haina jos si am inghetat imedita. Pe Alex l-am lasat cu haina pe el si cu caciulita pe cap.

mami de Alex nazdravan www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
Vine Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manuelacrina spune:


... impresionant, micutii de ei...

Se pare ca pentru unii copilasi (si chiar pentru unii parinti, din pacate) a primi un cadou este asa o raritate incat nu stiu cum sa reactioneze, nu sunt obisnuiti sa se bucure , pot ramane primele clipe intr-o stare de soc si lipsa de manifestari ... nu au avut ocazia niciodata sa "invete" exercitiul bucuriei ... multi micuti poate nu au primit niciodata nimic de la Mos ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Diana, foarte emotionant totul, o sa vad mai tarziu si pozele. Ma gandesc daca ii putem ajuta cu repararea centralei, o poti intreba pe dna educatoare ?

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput