Ajutoarele lui Mos Craciun in actiune -4

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Citat:
citat din mesajul lui diannaalex

Cine poate sa-mi spuna si mie cum e cu albumul pe picassa sau altundeva sa pun si eu poze ca avem si noi de la pregatirea pachetelor si din camera in care le am depozitate. Multumesc frumos

mami de Alex nazdravan www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
Vine Mos Craciun


diana, ai cont pe yahoo, vezi ca le poti incarca pe flikr, te loghezi acolo si ai deja cont. le incarci si le faci publice, nu private.
dupa ce le incarci, faci click pe adresa uneia si pui aici.
sper sa te descurci, daca nu, vb .

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Boti,a big big hug!

eu mi-s plina de nervi,netu'merge ca naiba,nu-mi pot accesa conturile,maine tre'sa merg musai la banca,sa vad daca astia de la BT,au si ei token!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...

UN SMS PT BIBI-DONEAZA 2 EURO




Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

aoleu Daria, pai tablourile trebuie sa ajunga la castigatori, nu ?


Fetele din Constanta, noi avem un spatiu-depozit cat un apartament de 2 camere, gratie lady Di, care ne-a cadorisit cu spatiu, obiecte valoroase licitatie, spalare si cusut hainute si jucarii necorespunzatoare .... lady Di, esti o pretioasa, daca nu existai trebuia sa te inventam

chiar, n-ai zis, cum au reactionat invitatii/donatorii licitatiei. La Opera am uitat sa te intreb unde sunt.
Cred ca am facut o gafa cu mama ta, m-am uitat cam naspa la dansa, ca eu tineam strans de scaunul sub care era rucsacul tau, cand au iesit toti de la spectacol, si cand am vazut ca voia sa se aseze pe scaun am crezut ca intentiona sa ia ceva de acolo, iar dansa se uita dupa rucsacul tau.... i-am cerut scuze, sper ca n=am fost prea deplasata...

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

yuhuuuu Diana, alea sunt papusile pe care le-am cumparat eu si Alex&sara !!!! sper sa le placa fetitelor de la gradi din Tanacu !

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelafalt spune:

Felicitari pentru tot ceea ce ati facut.
Dumnezeu sa va rasplateasca oentru bucuria ce ati adus-o sau o sa o aduceti pe chipurile fiecarui copil.
Am citit cu sufletul la gura tot ce ati scris.


Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

Seara buna
Yee,cāt s a mai scris de la amiaza pana acum,sper ca doar de bine,ca nu am timp sa citesc acum.
Eu maine,cam in jur de ora 12.30 sper sa ajung la depozit,ca la 11 voi fi la gara de N -pleacaaaaa mami meu acasa,apoi m#259; vad cu Alinuk pt invitatiile la concertul de maine seara,si #539;in direct la depozit apoi sa las si cadourile pt copilasii de laDomnesti.Sper sa g#259;sesc pe careva acolo,si daca e nevoie pot sta vreo 2ore la ajutor.
Noapte buna si linistita tuturor

Luminita,mami de 3 nazdravani:
tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria 30.05.2008
trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009
Merita sa bagati un ochi ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Citat:
citat din mesajul lui papanash

maine la depozit ajunge si alinuk parca. Vezi ca trebuie sa te cuplezi cu cineva cu cheie, ca nu mai este la magazin.

Di, ne-am recompensat la dnele de la magazin, au fost ff surprinse, placut zic io



Adica ati fost si astazi la depozit?
Cheia e la ele? Ca am si eu de dus pachetele alea..



CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Di, n-ai cheie ? tocmai tu ?

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Fetele la cumparaturi maine nu cred ca pot ajunge incerc pt ca nu stiu cum fac cu Edy ....posibil chiar sa vin la pranz cu el si sa ma ia si pe mine Alinuk daca are loc.....eu zic ca in en gross nu mai avem cum ajunge si oricum la bucata nu ne dadeau astea ca am incercat din cauza numerelor prea diferite, deci pijamale sa mearga cineva la un magazin de 13 lei sa ia si in piata papucei si asta e......de la 3 ani in sus tb luate, 2 pijamale de 2 ani au fost cumparate

Mergi la inceput