Bazar Umanitar * ( 70 )

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Olim la mos nicolae la actiune ai dat 50 lei daca trebuia sa fac vreo confirmare pentru ceva imi cer scuze nu am stiut.Mii de scuze dar nu am stiu asa ca confirm acuma ca ai la noi la actiune 50 lei depusi.



Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandrina spune:

olim sunt cu avizele in brate, daca apuci sa confirmi adresa din factura poate reusesc sa trimit azi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandrina spune:

Am gasit un pic de ragaz sa repostez parfumurile de la blue_rain pentru care a fost mare licitatie.
Castigatoarea a renuntat la ele.

http://bazar.desprecopii.com/search.asp?searchtxt=alexandrina&searchtype=2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

alexandrina, da adresa este okscuze, dar am niste contractii ca abia ma misc din pat, sper sa mai stea Sopfhia la caldura , ca mai sunt 6 saptamani doarStai linistita ca nu e nici o graba coletul, cand ai tu timp.
gusta, stai linistita ca nu e nici o problema, pana la urma se rezolva problema,cei drept ca nici eu nu am mai trecut pe la bazar.

multumesc de ajutor si ma scuzati ca nu am fost pe faza, dar chiar am avut o perioada tare stresanta cu burtica, si delia a facut toate platile de la Cluj.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Olim, mai rezista atunci 6 saptamani, Doamne ajuta !

Gusta, sunt pe fff fuga, ziceti mi ce e de corectat la postocale !!

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

mamagiuliei, multumim din suflet, sper sa stea cumintica acolo pitica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina_22 spune:

Dodo, am primit azi avizul de la tine, maine sunt la posta. Si tot astazi am platit returul si retrimiterea coletului. Initiale M.V. Merci!

_

Unde omul se multumeste, acolo raiul îl găseste.




Vale, mami de ALEXANDRA si ANDREI

cum creste Alexuta
cat de mare este Andu


Vine Mos Nicolae, hai la portocale !


BAZAR DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viovio spune:

Buna seara.
Am platit si eu acest produs pentru Vladut:http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=35765
Daca ma poate comfirma si pe mine cineva (initiale CEV) si Anca16 daca ma poate ajuta si pe mine sa il primesc pana in Craciun (daca se poate),raman datoare.Multumesc.
Mamagiuliei si Boticelina,am achitat si datoria de la voi.Multumesc pentru incredere.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ducky spune:

Am trimis azi pachetele pentru:
- mariuca-sara
- minolau
- viovio
- dicirstea
- jasmin012
- My Lady0091
Sa va fie de folos de sarbatori.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ducky spune:

Fetelor, nu se mai primesc confirmari de plata pe mail sau la produse direct pe bazar??? Am produse mai vechi la care nu stiu nimic...ce sa fac??

Mergi la inceput