Bazar Umanitar * ( 70 )

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olim spune:

confirm si eu ca am primit coletul de la claudia andrici, multumim
dicirstea, multumim de hanorac si de bonus, iari am primit coletele pt pitica mea, dodo multumim si tie de hainute
o zi excelenta tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Olim am confirmat plata si stiu ca ai mai zis odata sa confirmim plata. Oare nu a ajuns confirmarea?


mami de Alex nazdravan www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
Vine Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

diana, multumesc
chiar nu stiu ce s-a intamplat,i-am trimis si mesaj si tot nu am primit raspuns de la nicoleta.
am sa insist, poate nu urmareste bazarul.

o zi frumoasa tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

Buna dimineta,
am achitat vineri restantele si anume:

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=35788 15 lei mihai darius (gatea mihaela)

si

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=35764 13 lei pt vladut de la anca 16

Cu gatea mihaela am vb si a confirmat intrarea banutilor iar pt vladut nu stiu cine confirma si nici nu am cum sa scanez acum.Banii sunt trimisi cu initialele DG

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

buna

in 14.12.2011 s-a achitat pentru Alexandra-Hapaleti cu initialele T.I.

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=27071 sarafan blug
6 ron + 3 ron(transport) = 9 ron

Mirunel terorista



BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Buna!
Am primit pachetul de la Claudia, sunt foarte frumosi cerceii, multumesc frumos! De la Gatea, ne sunt foarte bune hainutele, multumim.

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Am pus la posta colete pentru:
-santafe
-Jasmin012
-Serialbastre

Multumim ca ne sunteti alaturi!

Doamne ajuta si lumineaza!

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandrina spune:

Citat:
citat din mesajul lui olim

salutare tuturor
am si eu o rugaminte la voi.am depus niste banuti pentru mosi, care includeau si plata unor produse castigate la licitatii, printre care si aceast hanorachttp://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=30963.
sincer nu am intrat demult pe aici si cum hainutele licitate in ultima luna nu erau pentru noi nici nici nu am fost atenta
am cerut confirmarea pentru lucruri, am primit la tot mai putin la acest hanorac.
i-am trimis si alexandrinei un mesaj atunci si nu am primit un raspuns din partea ei.
nu stiu cum sa rezolv acest incident


Nu stiu pentru cine ai platit hanoracul, dar Laura poate sa confirme ca nu exista nicio confirmare la produs. Mesaj, ce fel de mesaj mi-ai trimis ca eu nu stiu sa fi primit vreunul...
Imi pare rau de incurcatura, dar la mine nu a ajuns firul.
Adresa din factura e buna? Ca trimit cu primul "tren"...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Alexandrina are dreptate, la acel produs nu este nici un mesaj de confirmare a platii. Nu stiu cine trebuia sa confirme, dar nu si-a facut treaba.



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare
banutii au fost depusi la campania cu cei doi mosi, a depus sora mea 50 de lei, de unde sau facut confirmarile pentru cateva lucruri licitate si restul am cerut sa ramana ca o mica donatie.nu mai tin minte cu ce produse a fost licitat hanoracul, cred ca cu cele 2 carti de la tine laura, si cu ceva hainute pt fetite.Ma uit sa vad exact si sa vad daca Delia mai are chitantele.
imi pare rau de incurcatura ma uit sa vad cine a facut confirmarea pt celalate produse si revin!

delia asa zice ca cele 2 carti de la tine si hanoracul au fost platite odata, adica 5o de lei, si la carti am primit confirmarea, dar la hanorac nu.

Mergi la inceput