Brum N-D 105-BvTonia, Cristine, brandusa! Hai luny

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Diana, Doamne ajuta sa fie totul bine!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_iasi spune:

buna dimineata! Madiy felicitari pentru fetita!sa fiti sanatoase.

Everything nastere usoara....sa decurga totul foarte bine.
Eu din pacate cred ca sunt la inceput de o raceala imi curge nasul si gatul ma doare,am luat de la baiatul cel mare si mai nou de asta nopate si cel mic are mucusori...azi o sa facem cunoastinata cu batista bebelusului...sper sa fie o reusita.
O zi frumoasa si nastere usoara fetelor care urmeaza sa nasca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela209 spune:

am ajuns si-n titlu.. parca nici nu-mi vine a crede...

DanielasiRazvan-Teodor - AMR 3 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela209 spune:

am schimbat si semnatura... inca 2 zile si-mi vad si eu motanelul ce a stat ascuns acolo si mi-a aratat fiecare organ pe unde il am

DanielasiRazvan-Teodor - AMR 2 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Hai, Diana![/majoreta]

Felicitari, Madyi! Sanatate multa minunii tale!


de steluta norocoasa Luca-Vlad si 39+ cuEva minunea mea roz


e simplu, doar sa vrei! BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca77 spune:

HAI DIANA!!!!Curaj si refacere rapida dupa nastere!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela209 spune:

a anuntat Dianalaura ca: " Azi la 11:40 a venit pe lume calin gabriel 3190 g si 53 cm!"


Felicitari Diana!! recuperare rapida, sanatate multa la amandoi, mult laptic si sa ajungeti repede acasa!


DanielasiRazvan-Teodor - AMR 2 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Felicitari, Diana! Bine ai venit, Calin Gabriel!

de steluta norocoasa Luca-Vlad si 39+ cuEva minunea mea roz


e simplu, doar sa vrei! BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dellyah spune:

Felicitari Dianalaura pentru minune! Sa ai parte de o recuperare cat mai usoara si sa va bucurati de piticut!
Multumesc fetelor pentru primire!
Si acum intrebare...Am tot citit despre asta pe internet si, in general, stiu raspunsul, dar voiam sa va intreb pe voi, ca sa fie mai direct de la sursa, la cat timp dupa pierderea dopului gelatinos (cervical) s-a declansat la voi nasterea? Ca eu de-o saptamana cred ca am inceput sa il elimin (de 3 ori in cantitati mai mici si azi in cantitate considerabila) si vreau sa stiu daca e vreo sansa sa vina bebele in curand...Multumesc anticipat pt raspunsuri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela209 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dellyah

Felicitari Dianalaura pentru minune! Sa ai parte de o recuperare cat mai usoara si sa va bucurati de piticut!
Multumesc fetelor pentru primire!
Si acum intrebare...Am tot citit despre asta pe internet si, in general, stiu raspunsul, dar voiam sa va intreb pe voi, ca sa fie mai direct de la sursa, la cat timp dupa pierderea dopului gelatinos (cervical) s-a declansat la voi nasterea? Ca eu de-o saptamana cred ca am inceput sa il elimin (de 3 ori in cantitati mai mici si azi in cantitate considerabila) si vreau sa stiu daca e vreo sansa sa vina bebele in curand...Multumesc anticipat pt raspunsuri!

hurry up, little one!


eu inca nu l-am eliminat, dar sunt fete care au nascut si la 2 saptamani dupa ce au eliminat dopul

DanielasiRazvan-Teodor - AMR 2 zile

Mergi la inceput