Ajutoarele lui Mos Craciun in actiune ! (3)

Raspunsuri - Pagina 54

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

La multi ani Cricor!!!!


dedicatie din partea echipei de iniMoshi si din partea DCului de pretutindeni
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=169114&nm=La-multi-ani-Cricor

Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

invitatie pt 16 decembrie!!!!



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

nu pot sa dorm
mai am vreo doua nelinisti:

pomishorul de la licitatie donat de DianaAlex...unde o fi? are cineva urma lui?

am trimis-o pe mama azi in supermarket dupa borcane ..a gasit doar de 2kg si de 10kg. Cred ca potrivite ar fi de 4-5..

Cine are in drum vreo locatie de unde poate gasi borcane?

Se oferise dna de la Opera sa ne faca niste casutze . din cutii, cu hartie de ambalat si cu fanta... numai ca, Papanash ne-a tras de maneca...musai ca mesajul cu banutzii sa fie clar
asa casutzele le-ar confunda cu vreo jucarie



vorbesc de una singura / fug la nani sa nu-mi fac patul maine pe fotoliile alea din sala


Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

invitatie pt 16 decembrie!!!!



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Buna dimineata,
vrem poze si inregistrari de la Opera, macar asa putem vedea si noi, cele din tara ca tot ce am facut pana acum a meritat.

La Cluj vom merge in data de 21.12 la toate cele trei locatii, deoarece marti 20.12 vom mai primi ceva colete din Alba si am zis ca merita sa asteptam, daca tot vine Mosul din Alba pana la Cluj; in 20.12 avem si micro revelionul cu firma si din 21.12 sunt in concediu, asa ca vom avea timp. Tot in 21.12 vom merge si la cumparaturi sa fie totul proaspat (fructe, dulciuri...)
Maine are loc pregatirea coletelor pentru cei 14 copii, vin inca doua ajutoare (Veronica si Anca) la mine, ca am facut depozit din camera piticului. Vom face poze sa ne vedeti ce harnicute vom fi....

Cand vom finaliza coletele voi trimite si eu lista cu cei care au donat bani si/sau haine, jucarii.

tuturor si multa bafta azi la Opera.
Laura

Oamenii au inventat respectul ca sa ascunda locul gol,unde ar trebui sa fie iubirea. Lev Nicolai Tolstoi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inbox spune:

Succes fetelor! Ne gandim la voi! Imi dau seama ce emotii aveti, insa totul va fi bine!!! Ganditi-va ca evenimentele ies perfect, fiindca are grija cineva acolo sus de toti, altfel nu s-ar fi intamplat asta!!!

Va pup! O zi perfecta va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

coletul Dianeialex este in urma tura de colete duse. probabil ca nu e desfacut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Diana, a pus al meu sot ieri la posta coletul cu hainute pentru o fetita in jur de 7 ani. Sper sa ajunga la Vaslui in timp util!

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Azi sunt fara masina asa ca nu va bazati pe mine. Acum sunt la job. Alinuk, te sun mai tarziu (ca mi-a revenit partial vocea[D]) poate ma aduni de pe la vre-un metrou cand mergi spre opera. Am inteles eu gresit ca esti in zona garii?
In alta ordine de idei, atentie ca bantuie scarlatina! La baiatul meu au inchis clasa/scoala pt dezinfectare. Chiar la el in clas ae o fetita deja spitalizata.
Alinuk, bomboanele ar trebui sa le luam si sa le punem in pungute pana in ora 5.30, sa ne tragem putin sufletul! Si va mai trebui sa facem un desfasurator. Cand dam pachetelele? La sfarsit? Cand deschidem standurile? Inainte sau dupa spectacol? Licitatia o facem sigur dupa. Ieri ne-am luat cu pachetele, diplomele si jucariile si am uitat de desfasurator.
In plus, exista ceva invitati speciali (invitati surpriza, sponsori...) pt care sa tinem locuri rezervate in sala? Trebuie sa ne gandim si la asta.
Cred ca trebuie sa fac o lista si sa bifam ce am facut si ce nu, ca ne ametim...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Fetele noastre sunt ocupate cu evenimentul de la Opera. Ce eveniment de exceptie....multumim tuturor. Totul va iesi minunat, suntem cu sufletul alaturi de voi.
Va pupam dragelor.
Laura

Oamenii au inventat respectul ca sa ascunda locul gol,unde ar trebui sa fie iubirea. Lev Nicolai Tolstoi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Anya si noi suspecti de scarlatina,deja nepoata mea este internata de 2 zile la Victor Babes.Din cauza asta nu venim diseara la OC.
Alina sa va ganditi cum faceti pentru impartitul cadourilor sa nu mai avem surpriza de la 1 iunie cand am avut 5-6 invitatii pe acelasi nume

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cricor spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinuk

La multi ani Cricor!!!!


dedicatie din partea echipei de iniMoshi si din partea DCului de pretutindeni
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=169114&nm=La-multi-ani-Cricor




Multumesc mult, mult...m-ai impresionat..ai fost prima.

Ai facut pe undeva subiect separat...te rog eu sterge-l...ma afla tot forumul, eram asa cuminte, nu stia mai nimeni de mine, doar voi.
Mi-e si frica sa ma uit...

Multumesc mult fetelor..imi pare rau ca nu ajung si eu la OC..dar poate ne vedem la un suc, la o mancare chinezeasza (Papanash se aude, da???) dupa ce trec sarbatorile. Mai povestim si de altele nu numai de pachete, adrese, etichete, scotch ...

Mergi la inceput