Ajutoarele lui Mos Craciun in actiune ! (3)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Alinuk, nu inteleg unde ai nevoie de pile ? ca de-astea chiar n-am gasit prin casa...


............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

masina de spalat e la a 4-a tura si se pare ca a cam obosit, nu mai stoarce ...
Alinuk, carti noi avem deja peste 30, inca mai asteptam sa vina, eu sunt foarte zgarcita cu banii din cont [ :D] asa ca sa votam democratic. ioana, bagi un sondaj ?

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

ok fetele

ma anuntati cand decideti daca vreti sa mai luam carticele si cate


Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

invitatie pt 16 decembrie!!!!



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

draga mea Aka, te rog mult sa-mi spui de la cine ai primit colete, sa punem fetele la loc de cinste pe prima pagina fiindca merita din plin !

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

Citat:
citat din mesajul lui papanash

draga mea Aka, te rog mult sa-mi spui de la cine ai primit colete, sa punem fetele la loc de cinste pe prima pagina fiindca merita din plin !

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )







am o lista dar nu e completa pentru ca au mai fost aduse colete si direct la depozit si acelea nu stiu de la cine au fost. poti sa o afisezi asa si cand ajung la depozit fac o poza listei de acolo si adaugam pe cine lipseste.

https://docs.google.com/document/d/16o32fN5k_iZoA-JvBA_Fm8XydSLeekCWVAlqOqfGCPI/edit?hl=ro

nu uitati sa ne votati www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=2" target="_blank">http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=2" target="_blank">aka1 si aka 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Luni trimit si eu coletul cu lucrurile si cu pomisorul pentru licitaie si mai am niste biju-uri hand -made unele destul de dragute. O sa le trimit si pe alea. Am nevoie de adresa si de un nr de tel ca vreau sa trimit prin curierat rapid. Ca posta s-ar putea sa mearga mai greu in perioada asta.

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
Un vot va rog http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=8 di1 si di2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

cred ca numai eu puteam sa salvez nr de tel laura-cluj si sa fie al Laurei din Bucuresti . Imi pare bine de cunostinta Lauda_d.

Fetele din Cluj, am nevoie de voi !!! cine are nr lor de telefon ?

Rall, si de tine am nevoie , hau sa ne auzim la telefon !

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manuelacrina spune:


Eu cred ca este o bucurie sa gaseasca in cadou si o carticica ! Sunt chiar f colorate si atractive ! Ma gandesc ca merg f bine pentru intervalul de varsta 4-10 ani.
La preturile de 0,5 lei, 1 leu, 2 lei (mi se par incredibile preturile astea) nu cred ca se face gaura in buget ... sa alocam aprox. 100 lei pentru carticele si i-am acoperi pe toti.

Asadar, pana apare sondajul Ioanei, eu sunt PRO carticele !



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teutz spune:

Eu zic ca am putea lua 100 de carticele cu 50 de lei si, impreuna cu cele pe care le avem deja si cu cele care vor mai veni, am acoperi categoriile de varsta pana pe la 12 ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Pisalogul de serviciu: In Dragon cand mergem pana la urma? Luni? La ce ora ne vedem la depozit?

Mergi la inceput