Ajutoarele lui Mos Craciun in actiune ! (3)

Raspunsuri - Pagina 36

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Dana, vezi ca au fost doua ture de 50 de lei . Unii de la Daria Stoica, am inteles si unii de la tine. Vezi daca Alinuk i-a dat pe aia 50 de lei de la mine DianeiAlex si atunci sunti chit. Alinuk asa imi zisese, ca sunt pentru ceva de la bazar, cred...Offff

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

aaaa iar steguletele lui pristanda?!
deci eu cei 50lei ii am inca, nu i-am dat Dianei
inca o astept

ii tin bine intr-un buzunar separat al portofelului

Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

invitatie pt 16 decembrie!!!!



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Ce tare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinuk

aaaa iar steguletele lui pristanda?!
deci eu cei 50lei ii am inca, nu i-am dat Dianei
inca o astept

ii tin bine intr-un buzunar separat al portofelului




Baga-i la cheltuiala, ca o sa-i dau altii Dianei, ca am cumparat de mai mult de 50 lei de la ea.


Auziti...Flora nu e cumva Pavilionul H din Herastrau??


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc1.jpg" target="_blank"> VREM PE SKYJET!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc2.jpg" target="_blank"> NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=7" target="_blank"> A INCEPUT VOTAREA!



www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Fetelor....poza cu sfesnicul a ajuns la Alinuk??

Alinuk...stii cum am terminat ziua de ieri? Am uitat cablul de la mobil la firma unde am fost aseara si de unde ti-am trimis mailul asa ca azi mi s-a terminat bateria si ioc poze
Oare se poate trata?


AAa, si mi-am adus aminte...cred ca tre' sa sari cu o turma de miei...sau mai bine sa vorbesc cu soata...poate vrea sa-si schimbe numele, sa se faca Cristea, ca nu ma nimereste nimeni Cirstea


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc1.jpg" target="_blank"> VREM PE SKYJET!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc2.jpg" target="_blank"> NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=7" target="_blank"> A INCEPUT VOTAREA!



www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

dicristea nu e pavilionul H din Herastrau, e vizavi de fost hotel Park, actual Ramada Park la 2 statii de Casa Presei

Deci maine merg cu Daria si Manuela in Flora pt ca pt ce m ai avem de luat e ok, acolo, in Dragoane nu ne a dat papucei plastic si pijamale pe alese ce nr ne tb noua, vroiau sa cumparam 4 numere de exemplu, adica 4 varste, ori noua ne tb 4 buc de 6 ani si vreo 3 parca de 1 an si nu au vrut sa descompleteze seriile lor pt noi, chiar daca poate dam cu 2 ron in plus da luam ce numere avem nevoie.
Am si eu nevoie maine de la dicristea de informatia legata de cei 2 baieti care ,,nu aveau trecuta varsta,, de la Voluntari si de cei doi adaugati ieri parca de nu stiu unde daca tb sa le luam ceva nou, in cazul in care nu mai e la depozit si pt ei.coli mari tb in cazul in care trimitem cu posta?la curier urgent curier stiam eu ca au preturi f ok
Fetelor la 9.30, sper sa nu intarzii din cauza copilului ca tb sa l las la mama in drum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Pardon, io te-am nimerit de la inceput - sa-ti zica si fetele. Am eu o obsesie asa cu numele omului, ca sa nu il stalcesc, ca al meu e mereu facut arsice ('pos' e numai prescurtarea). Ce zici, primesc si eu o friptura din mielul ala?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Scuze dicirstea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabby2011

Scuze dicirstea

http://bazar.desprecopii.com/search.asp?searchtxt=gabby2011&catid=&search=Cauta&searchtype=2



Voala' de vezi!!

Da Ioana, daca numele tau e ala de la mail, atunci ma inclin in fata ta...eu sunt mic copil la incurcat numele.

Cat despre marimi si varste...eu am primit de la centru niste atasamente intr-un format ce mu-l puteam citi. Am instalat ceva "converter" si am vazut la un moment dat.
Acum 2 zile am incercat sa trimit un mesaj la toata agenda mea (~1000 nume) sa dea un sms la 848...din acel moment a crapat mozilla si nu mai pot vizualiza atasamentele din adresa de yahoo pe laptop.

Noroc ca am si un pc, acum am reusit sa vad si mesajul cu varstele:

FETE: 4 ANI, 6 ANI, 6 ANI, 6 ANI, 6 ANI, 7 ANI, 10 ANI, 12 ANI, 10 ANI.
B#258;IETI: 13 ANI, 11 ANI, 7 ANI, 6 ANI, 6 ANI, 13 ANI, 8 ANI, 10 ANI, 7 ANI.



CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc1.jpg" target="_blank"> VREM PE SKYJET!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc2.jpg" target="_blank"> NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=7" target="_blank"> A INCEPUT VOTAREA!



www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Ladies, am facut update la excelul din google docs cu hainele primite azi. https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Au0lFTPlCg0GdFU5ZHctTFprc0x6Nk42Q3doOVZJRkE#gid=0

Cricor, iti dau si pe mail excelul original.

Va rog mult , inainte sa tragem linia de finish si sa incepem sa punem in pachete hainutele donate, sa mai verificam lista de la fata locului cu ce am eu notat.

Ioana, mami de zambarici

Edit: am adaugat linkul catre excel.

Mergi la inceput