Ajutoarele lui Mos Craciun in actiune ! (3)

Raspunsuri - Pagina 35

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui katteryna

Buna dragelor!
Dupa o luna de zile de absenta forumista va gasesc in plina campanie si va felicit si ma bucur ca sunt printre voi! Am depus si eu 10 euro in contul PayPal! Doamne ajuta!
Noi abia asteptam sa mergem la serbarea de la Centrul din Slobozia!
Va pupam!



bine ai revenit acasa!
au intrat banii,multumim!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...

UN SMS PT BIBI-DONEAZA 2 EURO




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Miha, atunci trebuie sa trimiteti coletul de la mine la Galati , te rog io din suflet ! Iti virez eu banii pt colet tie sau lui Boticelina.
ATENTIE: acolo in geaca sunt cei 10 lei pt scrisoarea lui MC si cateva dulciuri.
Te rog frumos Miha.

Doamne ... bietii copii, acum va citesc despre asa un incident :((( este asa nedrept :(((

Alinuk, sanatati la tine si sa nu fie absolut nimik ingrijorator.

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamagiuliei

Miha, atunci trebuie sa trimiteti coletul de la mine la Galati , te rog io din suflet ! Iti virez eu banii pt colet tie sau lui Boticelina.
ATENTIE: acolo in geaca sunt cei 10 lei pt scrisoarea lui MC si cateva dulciuri.
Te rog frumos Miha.






deci,coletul care l-ai trimis la noi,il trimitem la Galati,da?
sa ia Boti,doar banii pt scrisoare,da?

p.s.nu e nevoie sa depui nici un ban,am plati comisoane cat nu face!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...

UN SMS PT BIBI-DONEAZA 2 EURO




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

da, si scuze Miha ca va pun la treaba, nu e mare nu stiu ce, dar macar sa le foloseasca acei copii mai mari . multumesc inca o data . (iti scriu tie ca mi ai zis ca Boti e in scrieri)
Daca aflati adresa de la Galati ... dati un pm si aici, va rog frumos.

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamagiuliei

da, si scuze Miha ca va pun la treaba, nu e mare nu stiu ce, dar macar sa le foloseasca acei copii mai mari . multumesc inca o data . (iti scriu tie ca mi ai zis ca Boti e in scrieri)
Daca aflati adresa de la Galati ... dati un pm si aici, va rog frumos.




nici o problema,oricum,cu hainute second,zicem noi ca ne-am cam descurcat pe plan local!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...

UN SMS PT BIBI-DONEAZA 2 EURO




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

dragelor, va rog io, anuntati si la noi continutul pchetelor trimise in tara, sa avem evidenta cadourilor.
mamagiuliei am niste bani de la tine si nu stiu pt ce.10 ron.



............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Citat:
citat din mesajul lui papanash

dragelor, va rog io, anuntati si la noi continutul pchetelor trimise in tara, sa avem evidenta cadourilor.
mamagiuliei am niste bani de la tine si nu stiu pt ce.10 ron.



............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )







banii sunt pt un produs de la bazar - cumparat de la simonapro

cu hainele: in colet erau o geaca de iarna + 1 bluzon - cred ca merg pt careva din fetele mari din Galati

pt Vaslui - inca astept o donatie de jucarii+haine - cel tarziu joi - si atunci pot spune cam ce va pleca de la mine; deocamdata am hainute si multe incaltari - cizme, sport, papucei
vor ajunge luni la Vaslui - iar acolo voi rezolva sa ajunga la Diana

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Citat:
citat din mesajul lui anya

Nu mai stiu cine cumpara creioane. Parca Ioana. Daca nu, pot sa intru eu sa iau la TCM, langa mine. Mesele si scaunelele?

Anya


Anya, eu trebuia sa le iau, dar aia 50 de lei dati tie de nu-mai-stiu-cine - pentru ALinuk - sunt aceeasi 50 de lei din care trebuia sa iau eu creioanele. Scuze ca am uitat complet, daca am pasat banii (prin n intermediari, Caragiale ar fi fost mandru de lantul slabiciunilor pe care l-am facut ) am pasat si responsabilitatea - DAR fara sa te anunt . Deci, da, te rog mult, ia tu creioane pentru Atelierul de Creatie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

mamagiuliei ai un suflet mare de tot. copiii vor fi tare feri iti.
scriu greu de pe tel.
fetelor ma bucur enorm pt tot, sunteti formidabile.


............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ioana_Pos

Citat:
citat din mesajul lui anya

Nu mai stiu cine cumpara creioane. Parca Ioana. Daca nu, pot sa intru eu sa iau la TCM, langa mine. Mesele si scaunelele?

Anya


Anya, eu trebuia sa le iau, dar aia 50 de lei dati tie de nu-mai-stiu-cine - pentru ALinuk - sunt aceeasi 50 de lei din care trebuia sa iau eu creioanele. Scuze ca am uitat complet, daca am pasat banii (prin n intermediari, Caragiale ar fi fost mandru de lantul slabiciunilor pe care l-am facut ) am pasat si responsabilitatea - DAR fara sa te anunt . Deci, da, te rog mult, ia tu creioane pentru Atelierul de Creatie.




Deeciii, ca sa completez lantul slabiciunilor cu cei 50 lei buni de leac plimbati din mana in mana....sunt de la mine pentru Diannaalex e buna, nu?

Dar lasati asa cum a cazut, ii folositi cum credeti de cuviinta si incerc sa ma intalnesc cu Diana atunci cand vine in Buc., ca oricum am mai licitat de la ea si am depasit suma repectiva.


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc1.jpg" target="_blank"> VREM PE SKYJET!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc2.jpg" target="_blank"> NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=7" target="_blank"> A INCEPUT VOTAREA!



www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput