Ajutoarele lui Mos Craciun in actiune ! (3)

Raspunsuri - Pagina 32

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Aka,
de la oradea nu au sosit dulciurile si caciula pt licitatie ? :(((

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamagiuliei

Aka,
de la oradea nu au sosit dulciurile si caciula pt licitatie ? :(((

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela




sunt la depozit de cateva zile deja
azi chiar glumeam pe seama bomboanelor,dar nuuu,n-am mancat nici una


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui aka

de dimineata la 8.00 au sosit 2 colete, unul de la Dianaalex iar celalalt de la Mihaela H. - nu stiu cine este.


mami de www.totsites.com/tot/mariachristina" target="_blank">Maria Cristina si Andreea Miruna

nu uitati sa ne votati www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=2" target="_blank">aka1 si aka 2


Daca in coletul de la Mihaela H. sunt hainute pt copii mici (1-2 ani) atunci este coletul trimis de decenuela.

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cricor spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamagiuliei

Aka,
de la oradea nu au sosit dulciurile si caciula pt licitatie ? :(((




Pentru cine erau dulciurile? sa le punem in cutia care trebuie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

mai las odata lista cu colete primite. sper sa nu fi uitat pe nimeni, am trecut si ce era pe lista la depozit.

https://docs.google.com/document/d/16o32fN5k_iZoA-JvBA_Fm8XydSLeekCWVAlqOqfGCPI/edit?hl=ro

nu uitati sa ne votati www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=2" target="_blank">http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=2" target="_blank">aka1 si aka 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

azi ne-am strans 8 mamici si 4 pitici,forta de munca,nu gluma.toate au mers struna,fiecare in colul ei cu sarcina,copiii si ei pe acolo,a fost super!eu,cel putin,m-am simit grozav

am vorbit la magazin de cutii,care ajunge maine dimineata sa intrebe neaparat!au zis ca le arunca zilnic din lipsa de spatiu.
in plus,prietena lui Miremia,a promis ca maine aduce si ea cutii la depozit!

si eu sunt pt trimis prin posta,colete mai mici de 10 kg.daca nu gasim masina disponibila,luam un nene cu taxi si tot iesim mai ieftin decat curierul...

link cu poze de azi


Alex&sara,
poti merge maine la depozit!
din ce stiu eu,vin Teutz si Cricor.
Alinuk,
joi sunt disponibila toata ziua,depozit dimineata,opera dupa amiaza si seara daca se organizeaza o bauta(ar merge s-o facem dupa 16,sa sarbatorim si noi un pic asa


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

vreau si eu lista cu coletele pe mailul de serviciu, please....in alt format, Cricor, ma poti ajuta ?

Gaby, n-am reusit sa te sun, mai tarziu.

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Aka este perfect asa ,ne vedem tot acolo .mersi!!!!!!!!


anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?bid=23&folder=Vara 2011 amintiri de vacanta" target="_blank">VARA 2011-AC1 SI AC2

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

oauu,am vazut pozicile,sunt super pregatiri acolo.Din pacate eu maine nu am cum sa ajung ca am si eu programarea la dr si apoi merg cu Dariuta la scos de fire de la caput(am amanat pt maine si impuscam 2 iepuri dintr-o data,ca altfel erau 2 zile aproape pierdute pe drumuri) '
Am o intrebare...eu m-am inscris pe lista pt Domnesti cu treningul pt fetita de 6 ani,bakugani si papusica.Pe cand aveti nevoie de ele,cand se merge la Domnesti?E ok daca le aduc vineri la Opera sau sa le trimit joi la depozit(cum am mai zis,e in drumul lui tati spre birou 0.sa imi spuneti,sa stiu cum ma organizez si cu asta,ca trebuie sa le cumpar.
Acum am citit si de preturile din Flora....eu zic ca tot mai bine iesiti cu Dragoanele,poate mai nimeriti vre-un patronel simpatic si saritor,ca si cel de ieri si ne-am mai scos de niste banuti economisiti .

edit sa va zic ca am vb cu tati ,si ne ajuta cu cumparatul fructelor de la depozit,saptamana viitoare sau cand ziceti si voi.Sa nu mai fie nevoie sa veniti careva din Bucuresti pana aici.Si le ducem apoi direct la depozit,E ok?

Luminita,mami de 3 nazdravani:
tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria 30.05.2008
trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009
Merita sa bagati un ochi ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

Posta ,in apropiere de depozit,este langa Angst,nu e departe,daca vreti vb cu tati si trimite soferul de la firma sa va transporte pana acolo cu toate coletele pregatite de expediere

Luminita,mami de 3 nazdravani:
tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria 30.05.2008
trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009
Merita sa bagati un ochi ....

Mergi la inceput