Lozul castigator

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Toate cele bune pentru tine,pentru familia ta,si micutzei Elisa o viatza plina de sanatate si fericire!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kemsy spune:

Foarte frumos ai povestit, emotionant.Sa fiti sanatosi toti si sa va bucurati de comorile voastre!

Mami de   Loris Stefan, o minune de baiat (2 oct 2009)

 Raisa are nevoie de noi


Ce tie nu-ti place, altuia nu-i face!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela209 spune:

Mi-au dat lacrimile cand am citit povestea Elisei, ca si atunci cand am citit povestea lui bebe Gabriele.
Sa creasca mari si sanatoase si sa va bucure in fiecare zi, sa va aduca zambetul pe buze tie si sotului tau!

DanielasiRazvan-Teodor - AMR 4 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Doamne cat ma bucur!Sa va traiasca minunea minunata!

Cata emotie in mesajul tau!






31+
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simis spune:

O mare imbratisare pentru cea mai puternica mamica pe care o "cunosc"
Sa va dea Dumnezeu la toti sanatate si numai bucurii impreuna!
Te mult de tot!


Poze Florin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annnna35 spune:

Felicitari! Multa sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

Am lacrimi in ochi, Petro...asa cum am avut de atatea ori cand m-am gandit la tine...doar ca acum sunt de emotie, de fericire! Sa va dea Dumnezeu tot binele din lume, il meritati cu prisosinta!

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Va multumesc din suflet pt. ca ne sunteti iar alaturi. Asa cum am simtit gandurile voastre bune si rugaciunile indreptate spre noi atunci, cand ne curgeau lacrimi de durere, asa le simt si acum, cand plangem de bucurie. Va multumesc inca o data, la fiecare in parte.

******
in al 9-lea cer ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

Atat de emotionant, atat de frumos.Sa iti traiasca fetitele. Sa va bucurati de ele la infinit. De multe ori imi zici ca sunt o mama puternica,deosebita....dar tu esti mult mai puternica si deosebita decat mine. Sunt sigura. Ai trecut prin atatea greutati; ai demonstrat ca daca ai cazut important e sa te ridici. D-zeu sa iti ocroteasca familia si sa stii ca te iubeste mult de tot.




Alessio Michele (3 + ani) , Mattia Gabriel (2 + anisori!!) plus un ghiocel de primavara Marco Andrei (10 luni) ! .

Pozici cu noi

Mergi la inceput