Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***373***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Neata !!!

Olga, inca o data multi si mii de pt ceea ce faci !
Si eu aseara m-am ocupat de impachetatul cadourilor si tare mi-a placut doar ca a trebuit sa-i gasesc activitate si Adei care vroia sa ma ajute cu hartia de impachetat adica sa desfaca toata rola inainte
Pana la urma am muncit amandoua, evident ca a trebuit sa impachetam doar cadourile fara jucarii
Pisi va primi cadou si el un parfum si probabil o camasa


Inapreda, mai zic o data : tu chiar esti talentoasa !!




www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

I-am gasit 2 carii lui David cand il spalam pe David pe dinti. Sunt ff mici, abia vizibile. Au si ai vostri asa ceva? De cate ori ii spalati pe dinti pe zi? Eu nu reusesc deloc sa ma mibilizez si il spal doar 1 data, seara. Ma gandesc ca o fi din aceasta cauza. I-am luat si eu periuta electrica, ii place mai mult cu aceasta si stam mai mult la spalat, doar ca ma enerveaza pe mine caci trebuie sa tin apasat continuu pe buton, caci altfel nu merge. Vreau sa-i gasesc una de se invarte singura. Aveti idee?

Olga, mamica lui David iepurasul si 28+


Ada e fascinata de spalatul pe dinti si pt ea e un eveniment balacitor de vreo jumatate de ora asa ca se spala cat de des prinde usa la baie deschisa

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Pisik, eu sunt si joi prin Bucuresti. Ce-i drept ca nu stiu programul dar daca vrei facem cumva sa ne vedem.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Neatza !

Noi sintem restante la capitolul spalat pe dinti dar nu avem nici o carie inca.

Cadou pt sot habar nu am, si asta ma intristeaza f tare, pentru ca el e mereu f atent la ce spun eu de-a lungul anului ca mi-ar placea sa am, si tine minte, si mereu cadoul de la el e o surpriza si e inspirat...pe cind eu, oricit imi propun sa retin...uit !! si ma trezesc pe ultima suta de metri, cu finante super limitate, harmalaie in magazine si idei...ioc! Asa ca mai scrieti, va rog, poate imi vine si mie o idee...



http://scrisoaredelamosul.blogspot.com/

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Si Rares are o problema cu spalatul pe dinti. Si eu il spal o data pe zi si chiar mai rar. Am periuta normala. Nu am vazut nimic straniu prin gura lui.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Io de copilashii bolnavi nu pot spune nimic.
Pe Olga o de mii de ori pentru initiative, pentru fapte, pentru sufletul ei mare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

a, si uitasem:

1. deci cadourile pot fi orice in limita a aprox 50 de lei?
2. cind le putem expedia?



http://scrisoaredelamosul.blogspot.com/

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Desi s-a imprietenit cu periuta de dinti de fff. mic, spaltul pe dinti e un dezastru: se "spala" musai cu 2 odata , musai singur, dar de fapt, ii place pasta de dinti, nu actiunea in sine; DAR isi da de 2 ori prin gura si, jap, cu periuta pe chiuveta, pe perete, pe bideu , pe gresie , pe unde apuca. Pentru mine spalatul pe dinti e un factor de stres, nu mai spun cu cumparatul periutelor de dinti ca nu gasesc "in zona" si n-am chef toata ziua, buna ziua, sa ma duc la mama supararii pentru 2 periute de dinti.

Carii nu am vazut la Rinjila.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Voiam si eu sa supun atentiei/sau oprobriului public ideea mea vis-a-vis de cadouCraciun sotz: sint catzea dacai iau ce-mi ia si el mie, adica...nimic? In conditiile in care el o face neintentionat si eu de a dracului ce sint?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Precizare: imi ia in fiecare an ce-i spun dar n-am never nimic sub brad desi sub bradul nostru, de fiecare data, poti spune ca s-a rupt tolba lui Mos Craciun.

Mergi la inceput