Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***373***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Da... e ingrozitor...

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

ANCA mai repede nu se poate? Magda trebuie sa fie la 13.45 la gara...

Oricum,mai vb

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Multumesc tare mult pentru vorbele frumoase, dar sa stiti ca fara ajutorul vostru nu faceam absolut nimic Si chiar sunteti minunate toate ca v-ati implicat intr-un numar asa de mare

Mai pun cateva filmulete cu spectacolul de la sfarsit

https://picasaweb.google.com/olgagireada/MosNicolaeUnStropDeFericire?authkey=Gv1sRgCKier9nlh9y1nwE#5683878530912634722

Olga, mamica lui David iepurasul si 28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Iubitul nostru fiu ne baga in faliment Astazi ne-a venit prima factura. A invatat sa intre in Appstore si sa-si cumpere aplicatii pentru Ipad. Isi alege ce jocuri vrea de-acolo si le instaleaza singur. O aplicatie costa in jur de 3 euro. Bineinteles ca acum suntem foarte atenti si ne delogam (oare exista asa cuvant? ), iar cand bagam parola ca sa cumparam ceva ne ascundem caci nu cred ca o sa-i ia multe luni sa se prinda si de aceasta smecherie

Olga, mamica lui David iepurasul si 28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

I-am gasit 2 carii lui David cand il spalam pe David pe dinti. Sunt ff mici, abia vizibile. Au si ai vostri asa ceva? De cate ori ii spalati pe dinti pe zi? Eu nu reusesc deloc sa ma mibilizez si il spal doar 1 data, seara. Ma gandesc ca o fi din aceasta cauza. I-am luat si eu periuta electrica, ii place mai mult cu aceasta si stam mai mult la spalat, doar ca ma enerveaza pe mine caci trebuie sa tin apasat continuu pe buton, caci altfel nu merge. Vreau sa-i gasesc una de se invarte singura. Aveti idee?

Olga, mamica lui David iepurasul si 28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Intrebare foarte grea: ce cadou le luati la soti de Craciun? Nu mai am nici o idee. Mi se pare sarcina cea mai grea...Nu prea il nimeresc si as vrea totusi sa-i iau ceva fain anul acesta.

Olga, mamica lui David iepurasul si 28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaza22 spune:

Oli mii de pupici pentru tine si pentru ceea ce faci. Am vazut pozele si ca in datile trecute, nu am cuvinte, doar sufletul greu si ochii in lacrimi. Ma bucur ca mergeti la ei si de Craciun.


De Craciun eu o sa-i iau lui Marius un parfum pe care nu l-a mai avut demult si i-a fost tare drag si un pulover rosu (asta a fost cererea lui ca l-am somat sa-mi spuna ce vrea de la Mosu), dulciuri si ma mai gandesc, nu m-am decis inca, insa as vrea ceva mic ca o jucarie de baieti (o corabie de asamblat, un elicopter cu telecomanda etc.)

am uitat, eu am avut mai demult o periuta electrica de la Oral B (da nu stiu sa zic exact de care, o luasem din Germania) care daca apasai pe buton se comuta in pozitia vibratii, adica nu trebuia sa stai cu degetul pe buton, mai apasai o data si se oprea. Nu stiu daca exista si pentru copii da mai cauta. Aaaa, si mie mi s-a parut ca vad o carie pe una din maselute da nu m-a lasat sa ma uit bine si nu pot spune daca era murdara sau era carie, mai verific. Noi ne spalam de 1-2 ori pe zi (in fiecare dimineata, seara mai uitam).


Mami de Gazii mica si frumoasa Al Doilea Anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Gaza ma gandeam eu ca trebuie sa apari pe-aici Uite deja mi-ai dat o idee: pulover rosu - mi se pare fain sa primesti de Craciun. Il pun pe lista.

Eu fug la somn caci nu mai pot. Am impachetat o parte din cadourile de Craciun. Ce-mi place

Noapte buna!!!

Olga, mamica lui David iepurasul si 28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaza22 spune:

Oli esti tare, eu nu sunt deloc pregatita de Craciun sper sa nu dau in extrema cealalta, avand in vedere ca de Mos Nicolae am fost demult gata.
Si eu am o idee buna de la tine de anul trecut. O carte cu jocuri, dar una cu jocuri pentru minte dar o pastrez pentru mai incolo, ca de aici n-am cum sa o iau. Sper sa nu uit, ca am obiceiul

pupici, somn usor !

Mami de Gazii mica si frumoasa Al Doilea Anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Bianca (toate ipostazele de mai jos):

http://www.lilies4lily.com/2011/10/whos-that-girl-audrey-tautou.html

Comentariile sint de prisos; Pe AT o iubesc
Nu cred ca am vazut vreo tinuta pe AT care sa nu-i vina bine Biancai.

"You don' t have a soul.
You ARE a Soul.
You have a body" - C. S. Lewis







Punct ochit, punct lovit!

Mergi la inceput