a disparut subiectul de la cafeaua de dimineata???

a disparut subiectul de la cafeaua de dimineata??? | Autor: dyanira

Link direct la acest mesaj

offf chiar imi pare rau!!!

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

lasa ca apare altul peste vreo luna

Ingrid si Cristi 8 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramiris spune:

Eu sper sa nu dureze o luna, poate face psihologul ala minuni si se intoarce mai repede.
Oricum e nashpa ca pierdem episodul cu sarbatorile de iarna, Intotdeuana am fost curioasa cum se impart donjuanii intre nevasata, copil si amanta in perioada asta.

Si eu mi-am luat cana de cafea si m-am infiintat in fata monitorului, noroc ca m-am culcat devreme aseara si am gasit totusi o pagina necitita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Matzaila_81 spune:

Pai s-a inchis subiectul respectiv dar nu inseamna ca noi nu putem sa-l continuam pe al nostru, este?
Oricum,se va intoarce cu siguranta dupa ce se va regrupa. Acum probabil vorbeste singura in oglinda si-si spune ce desteapta si deosebita este si cum femeile alea rele de pe forum au intuit asta si sunt invidioase.

+31

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

am postat reteta pentru prepararea iepurelui salbatic, la sectiunea culinara. spor la gatit si pofta buna, sa-mi spuneti cum v-a iesit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramiris spune:

Citat:
citat din mesajul lui Matzaila_81

Pai s-a inchis subiectul respectiv dar nu inseamna ca noi nu putem sa-l continuam pe al nostru, este?

+31


Eu propun sa dezvoltam pe tema "Cat e dificile credeti sunt sarbatorile de iarna pentru bietii soti adulterini? Dar pentru amante? Dar pentru sotiile inselate?" ca sa fie totusi un subiect de sezon.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleo78 spune:

deci eu totusi, am o dilema. s-a calutit? Nu am amanunte din partea aia...


(imi plac la nebunie telenovelele interactive)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramiris spune:

Citat:
citat din mesajul lui cleo78

deci eu totusi, am o dilema. s-a calutit? Nu am amanunte din partea aia...


(imi plac la nebunie telenovelele interactive)

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20love%20DC&page=2" target="_blank">Victoria (des.1), fetita frumoasa si curoajoasa, te iubim!



De calutit s-a calutit, nu e clar de cate ori.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

eh, curioaselor ! de cate ori se pot caluti doi amanti, in 3 zile petrecute la munte, aflati pentru prima data in intimitate ? inmultiti, impartiti, scoateti radical si adunati constanta "pi", va rezulta un interval de valori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Mai, mie imi place asta cu calutitul. Cine a scos perla? M-a binedispus si i-as da o floare...
Suna tare bine. Si este foarte sugestiv. Exprima exact starea de fapt si mobilul partenerilor. Dupa mine nu e ceva jignitor...e pur si simplu imaginea perfecta.

Rufus, Tora si iadele www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Retrospectiva 2008 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a1ed73f473ea25944e234a" target="_blank">Retrospectiva 2009 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=d39f778033dd7597d12ac9&source=category&category_id=all" target="_blank">Retrospectiva 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui CorinaDani

eh, curioaselor ! de cate ori se pot caluti doi amanti, in 3 zile petrecute la munte, aflati pentru prima data in intimitate ? inmultiti, impartiti, scoateti radical si adunati constanta "pi", va rezulta un interval de valori

Corina - mamica printesei Lori ( 25.06.2007 )

"Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)


Musai sa derivezi rezultatul altfel iese prea mult si ne apuca ciuda.

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput