a disparut subiectul de la cafeaua de dimineata???

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

sa mai presar sare pe rani ?

voi va dati seama ca actiunea "caluteala" a avut loc cel mai probabil in timpul postului craciunului ? nu c-ar conta pentru dahri si partenerul ei...

pfoai, acum mi-am dat seama si de altceva : cat de bine se potriveste "caluteala" cu medicina veterinara...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

ups, in postul Craciunului nu e voie ?

mergeti la treburi serioase pana se intoarce fata de la psiholog.

Rufus, termenul "caluteala" apartine Matzaila_81.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

Citat:
citat din mesajul lui kariguld

ups, in postul Craciunului nu e voie ?

mergeti la treburi serioase pana se intoarce fata de la psiholog.

Rufus, termenul "caluteala" apartine Matzaila_81.

Cei mai fericiti oameni nu au parte de lucrurile cele mai bune, dar obtin totul din cele pe care le au!



eu asa stiam, ca daca e post, apai e pentru toate. ma rog, pentru cei care intr-adevar au credinta si respecta posturile, sarbatorile religioase.

nu umbla candva un "zvon" ca data nasterii lui Mihai Eminescu nu este cea oficiala (15 ianuarie), ci s-a nascut mai devreme (20 decembrie), insa asta ar fi insemnat ca a fost conceput in postul Pastelui ? pe vremea aceea era rusine mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Matzaila_81 spune:

Na ca acum am vazut subiectul asta din nou ca a fost mutat.....



+32

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui kariguld


Rufus, termenul "caluteala" apartine Matzaila_81.




Atunci, Matzaila
Mi-ai imbogatit vocabularul
(merci, kari)

Rufus, Tora si iadele www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Retrospectiva 2008 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a1ed73f473ea25944e234a" target="_blank">Retrospectiva 2009 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=d39f778033dd7597d12ac9&source=category&category_id=all" target="_blank">Retrospectiva 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Matzaila_81 spune:

Saraca Mamaita mea,femeie simpla de la Filiasi, daca ar fi stiut ea ca o sa fie citata asa pe forum, ce s-ar mai fi bucurat ! Si spunea mereu ca nu sunt atenta cand vorbeste cu mine.....

+32

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danutza26 spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramiris spune:

Citat:
citat din mesajul lui Matzaila_81

Saraca Mamaita mea,femeie simpla de la Filiasi, daca ar fi stiut ea ca o sa fie citata asa pe forum, ce s-ar mai fi bucurat ! Si spunea mereu ca nu sunt atenta cand vorbeste cu mine.....

+32


Nu mai gasesc mesajul respectiv sa-l votez :(.
Nu are nimeni un link de la pagina respectiva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Are cineva un link spre mesajele propuse ca mesajele lunii? Ca nu-l gasesc nicicum.

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

VICTORIA


www.facebook.com/pages/Acute-Lymphoblastic-Leukemia/178051842277685" target="_blank">Acute Lymphoblastic Leukemia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

http://forum.desprecopii.com/forum/topiculluniilist.asp

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput