Ma iubeste pe mine sau banii mei?

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns portocalia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tanti Zavaidoc

Portocalia, dar se zicea parca intr-o vreme (prin 90 si un pic) ca Sandra Brown e doar un nume, un brand. Chipurile, cartile autoarei asteia ar fi fost scrise de diversi studenti la litere.

Daca e legenda urbana sau nu, habar nu am, dar pare coerent. Nici eu nu am citit-o pe doamna, dar avea maica-mea o colega (medic internist doamna) care facea comanda direct de la editura, sa fie sigura ca nu pierde vreun titlu. Ceva-ceva calitati o fi avut si proza aia, de starnea atatea patimi, nu?

Do not offend the freaks! Now tell me, who the heck are you? (King Julien-Madagascar)


ah, sandra brown exista bine merci, are si site. dar pe-aia cu editura de apartament care gasise niste baieti talentati sa scrie niste carti sandra brown o stiu si eu :). si inclin sa cred ca e adevarata. probabil saraca sandra brown nu stie ce avere a pierdut cu drepturile de autor in romania. daca ea a scris 100 de carti, in romania s-au publicat cel putin vreo 300 :)). probabil unii din baietii aia scriau chiar mai bine ca sandra brown.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Si eu si eu...nu mai pricep nimic....
Si la mine apare altceva la Ip dar eu am calculatorul protejat si apare exact dracu` cu reni...
De unde v-ati dat seama?Parca imi aduc aminte si eu ceva....da` nu-s sigura...ma lamureste cineva?M-a vrajit Deceneus dincolo si mi-am concentrat neuronii pe el....Care e treaba cu India?

Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanti Zavaidoc spune:

Eumada, India e o tara incarcata de spiritualitate, unde se petrec si fenomene considerate de lumea occidentala ca fiind paranormale.

Chiar persistenta cu care DoamnaInRosu (sau am putea chiar sa ii spunem Normala) scrie pe forum e -presimt eu- inceputul unor fenomene de disparitie inexplicabila. Unii le-ar putea chiar considera intalniri de gradul 5 (cand te rapesc extraterestrii, le place rau de tine si nu te mai lasa sa revii pe solul terestru).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Pai inainte de a deveni normala,norma-laa trait o telenovela indiana,sub un alt nick bineintzeles,care-mi scapa acum!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Io credeam ca India vine de la Indiana Jones...
Si care e povestea?
Ca mie nu-mi fileaza beculetele inca....Aceasi persoana cu alt nick?



Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanti Zavaidoc spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Io credeam ca India vine de la Indiana Jones...
Si care e povestea?
Ca mie nu-mi fileaza beculetele inca....Aceasi persoana cu alt nick?


Da, de fapt de la Tom Jones. Si da, ai inteles bine. Plus ca eu intuiesc o disparitie apropiata si o revenire in forta peste niste zile cu un nick nou si cu alte si alte drame de cuplu, care de care mai colorate si mai interesante.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanti Zavaidoc spune:

Citat:
citat din mesajul lui andacos

sub un alt nick bineintzeles,care-mi scapa acum!

Dana


Eu iau partea incurajatoare din mesajul tau. Ti-a scapat si tie ceva, in sfarsit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tanti Zavaidoc

Citat:
citat din mesajul lui andacos

sub un alt nick bineintzeles,care-mi scapa acum!

Dana


Eu iau partea incurajatoare din mesajul tau. Ti-a scapat si tie ceva, in sfarsit!

Do not offend the freaks! Now tell me, who the heck are you? (King Julien-Madagascar)


,da...neintersant pentru mine detaliul asta,asa ca...!!!!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyinred007 spune:

Tot citesc despre nu stiu ce id uri si nick uri false si nu pricep.
Ref la greseli imi cer mii de scuze dar scriu in general de pe tel si cu unghii lungi .
O sa incerc sa fiu mai atenta.
Am scris emailul dar nu l am trimis,am hotarat ca i mai bine sa i spun face to face tot!
Se va intimpla miine! Tineti mi pumnii
O seara buna tuturor!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanti Zavaidoc spune:

Citat:
citat din mesajul lui ladyinred007

Tot citesc despre nu stiu ce id uri si nick uri false si nu pricep.
Ref la greseli imi cer mii de scuze dar scriu in general de pe tel si cu unghii lungi .


Nu iti face griji, s-au mai vazut cazuri, dar asa suntem noi, rai, ne legam de detalii.

Uite, si Eumada are unghii false, piptoe si masina puternica si lumea o invidiaza pentru asta.

E bine insa ca tu esti modesta. Sper ca tipul nu vrea totusi banii tai, ci pe tine, asa cum esti.
Edit: telefonul e I-Phone sau Galaxy? Sunt doar curioasa.

Mergi la inceput