Ma iubeste pe mine sau banii mei?

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

aaaa, nuuuu, era doar dialog intre noi. tu tine-ne la curent....dar nu electric

mamy....frumoasa, desteapta si modesta...de nazdravana Darius Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyinred007 spune:

Nu s modesta doar mobile freak si atat ..., aaaaaa si iphone addicted!!!!
Nu s suparacioasa de fel asa ca ... Go ahead!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Citat:
citat din mesajul lui portocalia

Citat:
citat din mesajul lui Tanti Zavaidoc

Portocalia, dar se zicea parca intr-o vreme (prin 90 si un pic) ca Sandra Brown e doar un nume, un brand. Chipurile, cartile autoarei asteia ar fi fost scrise de diversi studenti la litere.

Daca e legenda urbana sau nu, habar nu am, dar pare coerent. Nici eu nu am citit-o pe doamna, dar avea maica-mea o colega (medic internist doamna) care facea comanda direct de la editura, sa fie sigura ca nu pierde vreun titlu. Ceva-ceva calitati o fi avut si proza aia, de starnea atatea patimi, nu?

Do not offend the freaks! Now tell me, who the heck are you? (King Julien-Madagascar)


ah, sandra brown exista bine merci, are si site.


Exista, e gay si a avut o relatie acum multi ani cu o tipa fosta agent FBI a carui sot o urmarea (pe sotie), a rapit-o cand ea a vrut sa declare in instanta impotriva lui, a mintit-o ca cineva le-a rapit copiii si a determinat-o astfel sa nu declare in instanta. Mai apoi, ea l-a impuscat intr-o biserica, cand el l-a luat ostatec pe preot! Dupa toate astea s-a despartit de Sandra Brown.

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

VICTORIA


http://www.facebook.com/pages/Acute-Lymphoblastic-Leukemia/178051842277685

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

Citat:
citat din mesajul lui ladyinred007

Nu s modesta doar mobile freak si atat ..., aaaaaa si iphone addicted!!!!
Nu s suparacioasa de fel asa ca ... Go ahead!!!


esti in urma cu tehnologia

mamy....frumoasa, desteapta si modesta...de nazdravana Darius Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanti Zavaidoc spune:

Desiree, cred ca esti dezinformata. Nu era gay, era bisexual, nu avea sotie, ci sot, ala nu era american, ci indian si preotul era de fapt un barbugiu din Rahova care si-a scris memoriile si asa a aparut mitul Sandra Brown.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns portocalia spune:

Citat:
citat din mesajul lui ladyinred007

Nu s modesta doar mobile freak si atat ..., aaaaaa si iphone addicted!!!!



phii, pai la banii tai si nu ai inca i-pad? te-ai dat de gol, i-phone are tot taranul si nici macar taranul nu mai e addicted(!!!!!!). e clar, ne trombonesti.

(auzi, da' uggs ai? )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tanti Zavaidoc

Desiree, cred ca esti dezinformata. Nu era gay, era bisexual, nu avea sotie, ci sot, ala nu era american, ci indian si preotul era de fapt un barbugiu din Rahova care si-a scris memoriile si asa a aparut mitul Sandra Brown.

Do not offend the freaks! Now tell me, who the heck are you? (King Julien-Madagascar)



n-am mai ras de mult cu asa pofta! Zau ca il declar ca mesajul lunii!!!

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

VICTORIA


http://www.facebook.com/pages/Acute-Lymphoblastic-Leukemia/178051842277685

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Citat:
citat din mesajul lui portocalia

Citat:
citat din mesajul lui ladyinred007

Nu s modesta doar mobile freak si atat ..., aaaaaa si iphone addicted!!!!



phii, pai la banii tai si nu ai inca i-pad? te-ai dat de gol, i-phone are tot taranul si nici macar taranul nu mai e addicted(!!!!!!). e clar, ne trombonesti.

(auzi, da' uggs ai? )


Bey, io n-am nici i-phone nici uggs... asta inseamna ca-s saraca sau doar in urma?

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

VICTORIA


http://www.facebook.com/pages/Acute-Lymphoblastic-Leukemia/178051842277685

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns portocalia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Desiree2002

Citat:
citat din mesajul lui portocalia

Citat:
citat din mesajul lui ladyinred007

Nu s modesta doar mobile freak si atat ..., aaaaaa si iphone addicted!!!!



phii, pai la banii tai si nu ai inca i-pad? te-ai dat de gol, i-phone are tot taranul si nici macar taranul nu mai e addicted(!!!!!!). e clar, ne trombonesti.

(auzi, da' uggs ai? )


Bey, io n-am nici i-phone nici uggs... asta inseamna ca-s saraca sau doar in urma?

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

VICTORIA


http://www.facebook.com/pages/Acute-Lymphoblastic-Leukemia/178051842277685



pana una-alta inseamna doar ca nu esti masochista. e crima curata sa scrii de pe i-phone pe forumuri. iar cu unghii, nu vreau sa ma gandesc. ar trebui s-o canonizam pe fata asta, se supune singura la penitente.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Pai daca e sa aleg intre unghii si iphone, aleg unghiile.
Daca ati vedea ce Samsung am! ati muri pe capete de invidie. Da' e rosu, ca unghiile mele lungi si naturale Deci, nu sunt nici macar taranca, daca si taranii-s plictisiti de i-phone... ioi, si eu credeam ca-s emancipata

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

VICTORIA


http://www.facebook.com/pages/Acute-Lymphoblastic-Leukemia/178051842277685

Mergi la inceput