Ma iubeste pe mine sau banii mei?

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns portocalia spune:

Citat:
citat din mesajul lui ladyinred007



Ca sa fie tabloul complet vreau sa adaug ca am facut totul pt acest barbat,I am oferit dragostea si familia mea,s a cumparat o casa ,o masina pt el ( e adevarat ca pe numele meu insa,),s a deschis o firma pe care el o conduce tot ca sa i fie lui bine( firma tot pe numele meu )….



eu eram curioasa cu ce se ocupa firma pe care el o conduce. inteleg ca el e angajatul tau?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyinred007 spune:

nu stiu ce relevanta ar avea pt topic..... dar in sfera IT,si nu,nu e angajatul meu in sensul strict al cuvintului doar ca firma e pe numele meu
buuun!!!acum sa mai lamurim niste aspecte...
sa nu uitam ca eu am fost cea pacalita ca sa zic asa...si ca m am trezit cu el la usa...iar chestia cu parasitul copilului...si tatal copilului meu ne a parasit tot pt o tipa mai ceva ca mine,asa ca stiu si eu cum e,daca cumba am lasat impresia ca m a bucurat situatia in sine...
ca s a dovedit acum in ceva dinurma ca e un scambag,asat n u paote fi decat in folosul meu caci ,cum spunea cineva ,doamne fereste de mai rau...
singurul lucru de care ma tem e ca urmeaza scandal si sau santaj sentimental.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Eu nu as continua aceasta relatie.Bine, eu nici macar nu as fi inceput-o, dar asta e alta problema. L-ai prins o data, la revedere, il vei prinde si alta data . Nu merita .Si as mai adauga, un barbat care si a parasit copilul nu merita nimic. Stiu despre ce vorbesc, crede-ma. Mi bine singura pe veci decat cu un astfel de om.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Citat:
citat din mesajul lui anda141

e.Bine, eu nici macar nu as fi inceput-o, dar asta e alta problema. L-ai prins o data, la revedere, il vei prinde si alta data . Nu merita .Si as mai adauga, un barbat care si a parasit copilul nu merita nimic. Mi bine singura pe veci decat cu un astfel de om.


de acord.

Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyinred007 spune:

tocmai ii pregatesc un email acid de adio ,mai mult scriu ca sa mi descarc gindurile caci stiu ca oricum nu va avea mare impact asupra lui....imi vine sa mor de ciuda pe mine cit am fost de oarba...cred ca am depasit faza de denial si am intrat in cea de furie,,,,doamne fereste,ce o mai urma...
ps .tot tacere din partea ofensatului!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delphin spune:

Pe mine ma face sa zambesc pe sub musteti...
E genul de om care te face sa simti ca esti iubita...cu banii tai evident.Mici atentii, iesiri in oras, etc.
Fata babii, ca astia sar ca purecii numai cat te duci intr-o sala de sport. Dupa o saptamana, fac coada, daca vrei.
Azi mai are si tupeul sa spuna ca am sunat sa vad cat e tariful?!!!
Pai cred ca nu mai avea nici carte bancara nici mashina nici chei de la usa in secunda doi!
Si nici haine, ca le aruncam la gunoi!
Si unde e problema ca prietenii la care erati invitati te intreaba? Compoarta-te ca un om matur, normal si asuma-ti greselile, nu mai iesti o fetita de 5 ani. Da ne-am certat, despartit, am luat o pauza, ce vrei dar asuma! De ce sa-ti fie rusine??? Ca ai gresit??? Ca nu ai ascultat sfaturile prietenilor? Sfaturile prietenilor nu esti obligata sa le asculti, potate sa le asculti, dar nu neaparat sa le pui in aplicare!Nu ai gresit cu nimic in fata nimanui, doar in fata ta ca ai fost prea increzatoare. Si a copilului poate, ca l-ai expus ca sa se ataseze sentimental.
Ai vrut sa incerci...te-ai fript! e fix problema ta si cine nu e alaturi de tine, inseamna ca nu ti-e prieten cu adevarat. cine nu intelege...
Asa cum spune toata lumea, copilul va intelege mai mult de cat crezi. explica-i ca voi adultii nu va mai intelegeti sau ca a plecat caci avea alte chemari. Simplu. Fara sa creada cumva ca e din vina lui. copii la varta lui sunt capabili sa creada si asa ceva. Din cauza ca nu a fost cuminte sau nu a ascultat, etc.
TU FII ADULTA SI ASUMA!
Eu nu i-as scrie ca sa-i reprosez nimic ci doar sa reglez problemele financiare. asta e asa, cealalta e asa, punct. Ai 24 ore sa eliberezi locul. La firma, fa totul in regula, legal, chiar daca va trebuii sa-l mai tii in post o vreme, ca sa nu aiba de ce sa-ti faca mizerii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Marius te faci ca nu auzi,ai?
Te-a sunat domnul Ladyinred?



Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....


Cine sa ma sune?

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia_21 spune:

nu stiu cum e cu dragostea asta dupa 20 si ceva de ani dar zau de nu te comporti ca o pustoaica!
stiu ca dragostea e oarba dar nu e si surda.
asculta-ti instinctul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyblue spune:

si mie imi lasi impresia ca esti ca o fetita mica.
nu esti nici prima, nici ultima, care iti iei tzepe de la noua generatie de gigolo de doi lei.:)

nu prea ai constiinta propriei valori, parerea mea.
adica nu pricep, dc tot ai bani si esti frumoasa, pai poti avea coada la usa, ce ti trebuie neap acest fu.tac? si un amarat care si-a lasat si familia si tot?

ia ti pe altul si da i ignore astuia. mare scofala. crezi ca nu s destui care sa te vrea?

_

Mami de Iustin-Andrei (18.07.2011)
Doamne Doamne, te rugam ai grija de noi....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Marius era vb de berea de ziua ta..in primul rand.Dedesubt ma adresam doamnei cu subiectul....

Ce a iesit..mi-am dat seama cand am recitit dar....se ard parjoalele.........

Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....

Mergi la inceput