Ma iubeste pe mine sau banii mei?

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ladyinred007 spune:

Gata i am ttimis mesaj....pt ca am eu asa o chestie ca nu vreau sa l aud sau sa l vad, in care l am informat despre separarea funanciara pe toate planurile si mai ales drspre intentia de a petrece singura weekend ul la munte. Nu ma astept sa mi raspunda dar ma simt usurata ca i am adus la cunostiinta hot mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Nimic mai gretzos decat un barbat care spune ca si-a parasit copilul ("lumina ochilor lui") pentru o femeie...Mie daca mi-ar veni un barbat cu un text de-asta as lua-o la galop vomitand!

I'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

no hai ca incepe actiunea

mamy....frumoasa, desteapta si modesta...de nazdravana Darius Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Citat:
citat din mesajul lui emanouela

no hai ca incepe actiunea


Subscriu.Pe cat pariem ca ori nu mai scrie ori se impaca si....vedem continuarea cam in trei saptamani?

Desi poate chiar saraca femeie are nevoie de sfaturi.Dar desi Marius,desi e ziua lui....(da berea odata,n-auzi) i-a dat sfaturi....se pare ca nu au fost chiar cu folos...

Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyinred007 spune:

Pai actiune prea multa nu o sa vedeti in cond in care eu nu sun el suna!!!
Oricum deja au aparut sit jenante pe care nu le pot controla, de genul maica il suna toata dim sa l inttebe daca mai trece pe la ea cum fusese vorba ssu poate sa plece in treaba ei. El nu rasp si msica mea ma torpilraza pe mine cu intrebati de genul : v ati certat cumva?
Idem cu prietenii carr ne invitasera diseara pe ei si la apelurile carora nu raspunde si sunt eu nevoita sa dau explicatii.... Jenant si pueril!!!
Vezi doamne e ranit ca i am spus in seara aceea ca e doat un profitor!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Nu trebuie sa spui ca este un profitor. Trebuie doar sa separi problemele. Uite eu nu am vrut sa spun ce au spus fetele desi as fi gandit oricand. Sigur nu mi-as lasa copilul pentru nimic in lume. Nu exista nici un pret pentru asa ceva.
Si tu esti mama. Care este pretul copilului tau? Intelegi un pic de ce eu nu as fi acceptat aceasta persoana langa mine? Chiar daca nu ar fi fost vorba de bani. Iar daca este vorba de bani - sigur i-as fi taiat orice sansa. Nu este deloc complicat de inteles.

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

jenanta si puerila mi se pare toata situatia descrisa.


3 sarcini extrauterine
FVL pozitiv,heterozigot-gena1691A
3 FIV-uri nereusite
2 FET-uri nereusite
urmeaza FIV4... in toamna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_lex82 spune:

Da, halal barbat cu care sa vrei sa-ti creezi un vitor..cica si-a parasit copilul pt o bucata de .....Ce are bre femeia asta, nu judeca???? Adica l-ai acceptat dupa ce ti-a zis ca a plecat de langa copil pt ca e inebunit dupa tine..asta spune mult despre calitatea ta ca om si ca FEMEIE, mai ales ca esti si tu MAMA
Ce sa zic, sper sa ai parte de bucuria pe care o simte copilul lui acum!!!!

Scuze, dar eu nu pot fi blanda cu astfel de finte..si eu sunt "produsul" unui barbat care a iubit mai mult ... decat propriul copil, mi-e scarba de femeile care accepta sa-si cladeasca fericirea pe lacrimile unui copil nevinovat!! Gata, prefer sa inchei pt ca am numai cuvinte grele si sigur imi iau avertisment...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Oana, chiar nu era cazul. Se poate admonesta si cu alte cuvinte. Nu zice nimeni sa o mangai daca nu-ti vine, dar chiar nu trebuie sarit la gatul ei!
Nici eu nu inteleg cum isi poate lasa cineva copilul pe care pretinde ca-l iubeste 'ca pe ochii din cap', nici ptr. o femeie, nici ptr. bani! Deci, draga mea, daca si-a 'vandut' copilul, tu ce pretentii mai ai de la el?

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

VICTORIA


http://www.facebook.com/pages/Acute-Lymphoblastic-Leukemia/178051842277685

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Marius te faci ca nu auzi,ai?
Te-a sunat domnul Ladyinred?



Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....

Mergi la inceput