Ma iubeste pe mine sau banii mei?

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Citat:
citat din mesajul lui ladyinred007
,dar vine sora ma scoate afara ca am stat destul si ma intreaba daca are asigurare( stiti cum e aici)...


Aici insemnand Londra, Uk, conform profilului tau, unde -coincidenta- traiesc si eu si nu, nu ai nevoie de asigurare, ai incurcat cu America, acolo cred ca e musai. In UK exista sistemul de sanatate gratuit pt orice rezident. Mai incearca, pana la urma trebuie sa inventezi o poveste credibila, daca faci mai mult research inainte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyinred007 spune:

acesta este ultimul meu post si va fi total offtopic...
nu am de gind sa stau sa fiu bataia voastra de joc
multumesc celor pe care chiar i a interesat soarta mea si au took time to read and understand my story si mai ales celor care mi au dat sfaturi...
am stat si am citit si alte subiecte recente si am constatat ca mai toate s au transformat in circ datorita unor forumiste*aceleasi de fiecare data,care erijate in jandarmi ai acestui forum isi permit sa jineasca si sa faca legea pe aici....cind nu va luati de pov in sine sau de autor cautindu i,IP iuri locatii sau similitudini cu alte persoane,(*apropo oare de portare de IP o fi aauzit vreuna dintre voi,cele care v ati erijat in jandarmi?) va jiniti intre voi si va luati la misto....marea majoritate sunteti mame,si una dintre calitatile de mama este TOLERANTA....wow de care citeva dintre voi ati dat dovada la maxim!!!!
ref la romana mea proasta si ca exprimare si ca gramatica,eu sunt foarte multumita de ea,caci cunosc persoane care dupa 22 de ani de stat in afara tarii ,ca mine,abia mai nimeresc vreo doua cuvinte in limba materna ,asa ca,please excuse me dar ati dat o in bara si aici...
cit despre NHS no./ daca tot zici ca esti Londoneza atunci trebuie sa stii ca in caz de accidente severe ai nevoie ca GP sa ti cunoasca si sati acceseze medical record si pt asta ai nevoie sa ti stii no de NHS-citez: it is not essential to know your NHS Number, but it is helpful if you are able to give it to NHS staff who need to find your health records in case of a severe injury" si in cazul lui chiar era serious injury///


din pacate nu voi mai raspeunde nici unui post de acum incolo ,totusi cele care mai au intrebari nelamuriri sau misto uri de facut o pot face pe PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

M-ai omorat (tehnic discutand) cu portarea de IP. Btw - nu exista asa ceva - poate ai vrut sa scrii altceva dar in fine nu insist. Okay? Have a nice day!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui ladyinred007

acesta este ultimul meu post si va fi total offtopic...
nu am de gind sa stau sa fiu bataia voastra de joc
multumesc celor pe care chiar i a interesat soarta mea si au took time to read and understand my story si mai ales celor care mi au dat sfaturi...
am stat si am citit si alte subiecte recente si am constatat ca mai toate s au transformat in circ datorita unor forumiste*aceleasi de fiecare data,care erijate in jandarmi ai acestui forum isi permit sa jineasca si sa faca legea pe aici....cind nu va luati de pov in sine sau de autor cautindu i,IP iuri locatii sau similitudini cu alte persoane,(*apropo oare de portare de IP o fi aauzit vreuna dintre voi,cele care v ati erijat in jandarmi?) va jiniti intre voi si va luati la misto....marea majoritate sunteti mame,si una dintre calitatile de mama este TOLERANTA....wow de care citeva dintre voi ati dat dovada la maxim!!!!
ref la romana mea proasta si ca exprimare si ca gramatica,eu sunt foarte multumita de ea,caci cunosc persoane care dupa 22 de ani de stat in afara tarii ,ca mine,abia mai nimeresc vreo doua cuvinte in limba materna ,asa ca,please excuse me dar ati dat o in bara si aici...
cit despre NHS no./ daca tot zici ca esti Londoneza atunci trebuie sa stii ca in caz de accidente severe ai nevoie ca GP sa ti cunoasca si sati acceseze medical record si pt asta ai nevoie sa ti stii no de NHS-citez: it is not essential to know your NHS Number, but it is helpful if you are able to give it to NHS staff who need to find your health records in case of a severe injury" si in cazul lui chiar era serious injury///


din pacate nu voi mai raspeunde nici unui post de acum incolo ,totusi cele care mai au intrebari nelamuriri sau misto uri de facut o pot face pe PM.



eu zic sa mai treci si pe la scoala.
daca un moderator (care intre noi fie vorba poate vedea IP-ul si locul de unde scrii) ti-a spus ca scrii din Bucuresti, iar tu visezi inca....

cineva se intreba de ce a fost mutat subiectul aici. pai e can-can!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui ladyinred007
cunosc persoane care dupa 22 de ani de stat in afara tarii ,ca mine,abia mai nimeresc vreo doua cuvinte in limba materna ,asa ca,please excuse me dar ati dat o in bara si aici...

Dupa 22 de ani de stat in afara tarii, care are sanse sa se nimereasca mai greu, limba materna sau cei 7 ani de-acasa (din Romania)?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

desi e poveste fara sfarsit???? hai maaaaa....nu ma mai joccccccc. parca ziceai ca nu esti suparacioasa, acu dintr-o data ti s-a casunat as pe noi....ntz, ntz, ntz. na, ce sa-i faci....adevarul doare si supara, eu iti inteleg supararea

mamy....frumoasa, desteapta si modesta...de nazdravana Darius Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Inchis la cererea autoarei.

Mergi la inceput