Ma iubeste pe mine sau banii mei?

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramiris spune:

Citat:
citat din mesajul lui irinabobe

bai ce oameni rai. a-ti stricat bunatate de subiect.la celelalte macar aflai si eu cum e cu ccc capra pt sex anal, ete ca la asta nu m-am ales cu nimic...

mamica de Rares 21.02.2010


Si nici macar n-o sa stim vreodata daca protagonista ne-a parasit din proprie initiativa, lezata de lipsa noastra de incredere (sau credulitate?!?!?!) sau inca isi cauta disperata topicul ca sa ne povesteasca cum a decurs "vizita" la spital.
I-o fi dus supa, i-o fi dus ceai, portocale...?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Mai ziceti ca peste tot spun ce si cum....da` daca ma provocati....eu pur si simplu raspund cum mi se raspunde.....
OFERTA DE SCOS DIN SARITE A EXPIRAT.cHIAR DACA UNELE SUNTETI MODERATORI FACETI ABUZ DE CHESTIA ASTA..NU PREA MA IMPRESIONEAZA.
Ghinion pentru cine e interesat(zicea cineva de bugetar cu salariul amanetat)...nu prea mai e valabil.....

Nu am nimic cumparat decat cu banii jos.....nu am datorii si am acum p firma de expertiza contabila...e bine?Bugetar nu mai sunt....mai am inca doua job-uri part-time,plus alte mici afaceri,toate cu munca multa.La fel si sotul meu si mama...deci...

Da zau,cu ce deranjeaza ?Eu nu spun nimic pana nu sunt provocata....si asta se poate dovedi foarte clar.....Pus ca nu e fprumul vostru ci e public tocmai pentru ca se acceseaza de multa lume.
Punct.
Si urasc creditele de orice natura...brrrrrrrrrrr
Era vbde cu totul altceva....pe unde apar tabarati pe mine ca nu v-a repezit nimeni.Daca eu sunt doamna si stiu sa sustin o gluma apai marlaniile nu le inghit,nici referitoare la mine nici la copilul meu.Scurt.Nu va convine,eu macar sunt cat de cat cunoscuta...nu m-am ascuns si...never mind.De fapt Andacos a avut pe undeva dreptate...
Nu va convine ignorati aparitia mea la un subiect si porciti-l voi.


Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

eu prevad o rasturnare de situatie demna de paraanormale care ne va lasa pe toate in spagat de ne vor invidia si cele mai tari gimnaste ale lumii

mamy....frumoasa, desteapta si modesta...de nazdravana Darius Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramiris spune:

Citat:
citat din mesajul lui emanouela

eu prevad o rasturnare de situatie demna de paraanormale care ne va lasa pe toate in spagat de ne vor invidia si cele mai tari gimnaste ale lumii

mamy....frumoasa, desteapta si modesta...de nazdravana Darius Mihail


Eu cred ca i-a imprumutat un prieten influent un avion militar si a venit repede pana la Bucuresti sa-i aduca iubitului o sarma neaosa si vreo 2-3 mititei ca poftise si nu e bine sa lasi omu' in suferinta sa jinduie...
Asa se explica de ce a postat nitel din Romania.. :).Dupa s-a intors la vatra. Mai vine pe seara ca a uitat sa ia gogonele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

Citat:
citat din mesajul lui ramiris

Citat:
citat din mesajul lui emanouela

eu prevad o rasturnare de situatie demna de paraanormale care ne va lasa pe toate in spagat de ne vor invidia si cele mai tari gimnaste ale lumii

mamy....frumoasa, desteapta si modesta...de nazdravana Darius Mihail


Eu cred ca i-a imprumutat un prieten influent un avion militar si a venit repede pana la Bucuresti sa-i aduca iubitului o sarma neaosa si vreo 2-3 mititei ca poftise si nu e bine sa lasi omu' in suferinta sa jinduie...
Asa se explica de ce a postat nitel din Romania.. :).Dupa s-a intors la vatra. Mai vine pe seara ca a uitat sa ia gogonele.



ai uitat ca-i frumoasa si bogata??? eeeee....are si avion si vapor si propriul aeroport....ma intreb totusi de ce nu are veznic o dadaca si a trebuit s-o trezeasca pe ma'sa in creierul noptii, oare pt ca e doar frumoasa si bogata si nu e frumoasa, bogata si desteapta?????

mamy....frumoasa, desteapta si modesta...de nazdravana Darius Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

breee, eu acu am vz....e duoamna in rosu, fosta, actuala si viitoare nevasta a lui 007.....baiiii, ce stim noiiiiiiiii

mamy....frumoasa, desteapta si modesta...de nazdravana Darius Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanti Zavaidoc spune:

Citat:
citat din mesajul lui ramiris

Eu cred ca i-a imprumutat un prieten influent un avion militar si a venit repede pana la Bucuresti


Nuuu, vei fi surprinsa sa afli intr-un subiect viitor ca a intalnit un seic arab (vor fi diferente culturale, posibil ca mama respectivului sa nu o accepte, ceva de genul asta). Ei bine, arabul i-a imprumutat covorul lui zburator si in felul asta calatoreste cand are nevoie intre Bucuresti si Londra, dupa ce a fost crunt dezamagita de serviciile RyanAir.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

mda...e clar...va roade pizma...
tanti colorata nu le baga in seama vino si mai povesteste-ne please, doar e vremea minunilor, vine craciunul, fetele astea nu cred in mos craciun deaia sunt rele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Citat:
citat din mesajul lui ramiris

Citat:
citat din mesajul lui Androix

Ba nu e deloc adevarat. Lantaurile de 2 kilograme s-au inventat pe alte taramuri.


www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!


Asa o fi, se poate sa am niste lacune in ce priveste aparitia lor, noi doar le-am facut faimoase .




Ia uita-te la artistii rap. Sa vezi acolo lantoace de 12 kile

_
Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella 22.05.2008

VICTORIA


http://www.facebook.com/pages/Acute-Lymphoblastic-Leukemia/178051842277685

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Aoleuu mey Desiree,da' cintaretzii rap sunt artisti?

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput