Ma iubeste pe mine sau banii mei?

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

Citat:
citat din mesajul lui ramiris

Pana si Sandra Brown ar muri de invidie.

Deci te trezesti cu ex-ul in casa(de la care inca are cheie) la 4 dimineata, uremeaza circ, tentativa de sinucidere, vizita la spital, explicatii cu parintii, etc.
Si cu toate astea, daca locatia din profil e corecta, la nici 4 ore de la inceperea evenimentelor esti inapoi pe forum scriind inca un episod din romanul- foileton.

Numai mie imi pare facatura chestia asta?


PS: Daca e adevarat baiatul are probleme grave cu capul si l-ar ajuta o internare la psihiatrie, de fapt cred ca spitalul e obligat sa ceara consult psihiatric. Daca e machiavelic poate chiar si-a calculat ca merita o coasta doua rupte pentru restaurarea accesului la sursa de bani.
In orice roman "de spalatorese" in capitolul urmator pshiopatul rapeste copilul victimei ca s-o determine sa se intoarca la el. Din nou, daca nu e fictiune (desi e greu de crezut) ar trebui sa fie un semnal ca trebuie sa inchizi repede de tot capitolul, baiatul pare sa aiba probleme pshice care nu se vindeca cu iubire sau cu bani.



Nu, si eu cred ça e facatura.
Adica eu cred ça lady este de fapt un troll . De aia nici nu ma obosesc sa ii raspund.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramiris spune:

Citat:
citat din mesajul lui balanta_tm



Nu, si eu cred ça e facatura.
Adica eu cred ça lady este de fapt un troll . De aia nici nu ma obosesc sa ii raspund.



E clar ca daca nu e troll userul lady... e mitoman, mi-am editat mesajul precedent si am adaugat un calcul simplu de timp.
Concluzia e clara: ori e fabulatie ori ne viziteaza useri din alte dimensiuni unde timpul curge in mod diferit.
A doua varianta ar fi mai cool.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Eu inca ma mir ca au fost atat de multe pagini cu raspunsuri serioase

Subiectul cu indianul e aici si ala cu strapoane aici, pt. neinitiati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_lex82 spune:

Extraterestru cu i-phone si unghii lungi....suna ff bine!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

Citat:
citat din mesajul lui ramiris

Citat:
citat din mesajul lui balanta_tm



Nu, si eu cred ça e facatura.
Adica eu cred ça lady este de fapt un troll . De aia nici nu ma obosesc sa ii raspund.



E clar ca daca nu e troll userul lady... e mitoman, mi-am editat mesajul precedent si am adaugat un calcul simplu de timp.
Concluzia e clara: ori e fabulatie ori ne viziteaza useri din alte dimensiuni unde timpul curge in mod diferit.
A doua varianta ar fi mai cool.



da, ne viziteaza useri din alte spatii . intr-adevar, ar fi cool varianta asta . leidi, altfel spus, suntem onorati sa te avem printre noi. poate ne detaliezi un pic despre galaxia in care locuiesti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_lex82 spune:

Rall..daca e acelasi extraterestru sub un alt nume de user inseamna ca de atunci si pana azi i-au crescut considerabil unghiile si,de ce nu, in loc sa evolueze a involuat..macar acolo scria corect gramatical..sau,ma rog, asa cred din prima fraza, k mai mult n-am avut nervi sa citesc!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramiris spune:

Citat:
citat din mesajul lui rall

Eu inca ma mir ca au fost atat de multe pagini cu raspunsuri serioase

Subiectul cu indianul e aici si ala cu strapoane aici, pt. neinitiati


Autoarea subiectului cu indianul era prietena mai buna cu gramatica parca si se exprima mai coerent.
Deci ori a involuat ori s-a teleportat pe alta planeta unde e aerul mai rarefiat si dauneaza neuronului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Ce subiect penibil ! De ce nu scrii mai bine o carte , daca tot iti place sa scrii ? Ce ma uimeste e ca ignora mesajele noastre si isi continua nestingherita povestea.
Eumada....fara comentarii...ce ti-e cu oaomenii astia care s-au trezit cu niste bani peste noapte...cei facuti cu capul si mainile iti spun sincer ca nu afiseaza pe toate gardurile . Jalnic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Dragelor,nu sunt vreun fan a userului eumada,insa de acum incepe sa devina obositoare situatzia,dintr-un subiect la care ea scrie,toata lumea ii reproseaza acelasi lucru!

Nu numai ca voi nu-i vetzi schimba optica si felul de comportament...pe forum,dar zau ca e mai usor pentru toata lumea sa ignore mesajele ei(ea oricum le ignora pe alea voastre))ale unui singur user,decit sa citim la fiecare 2 mesaje ceva la adresa asa trimbitzatei bogatzii a userului eumada!

Incercatzi va rog,doar la subiectul asta,sa facetzi o suma a interventziilor lui eumada si a interventziilor userilor ca raspuns la mesajele lui eumada!

igonre pur si simplu ,ca asa cum am spus ,si ea va ignora cu succes pe voi,ba chiar impresia mea e ca o face intentzionat sa va atzitze!

Scuze de off topic!

In nrest,mi-am facut o cafea si "lacrimez"la subiect!

Dana

www.dropshots.com/andacos#" target="_blank">handarbeit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramiris spune:

Citat:
citat din mesajul lui anda141


Eumada....fara comentarii...ce ti-e cu oaomenii astia care s-au trezit cu niste bani peste noapte...cei facuti cu capul si mainile iti spun sincer ca nu afiseaza pe toate gardurile . Jalnic


Probabil ca daca spune de suficient de multe ori ajunge sa si creada la un moment dat ca e bogatasa.
Scria parca undva ca lucreaza in sistemul de stat, in alta parte ca in sistemul de stat salariul de director e 5000 lei, nu i-o fi spus nimeni ca salariatul n-a intrat niciodata in categoria bogatasi si ca 5000 lei nu mai e nici macar in Romania mega salariu.

Oricum nu e unica, in paturica de salariati cu salariile in sau peste medie amanetate pe urmatorii 30 ani pentru case in cartierele de la marginea oraselor si masini in leasing (plus telefoane de fitze de pe care de obicei se da bip) sunt multi care isi imagineaza ca l-au prins pe Dumnezeu de-un picior pentru ca in afara de rate isi permit sa-si cumpere o data pe saptamana orice de la supermarket si merg de 2x pe an in vacanta.
Pentru multi asta nu e bogatie insa totul depinde de sistemul de referinta, nu stie nimeni cu cine se compara oamenii astia si cum au trait inainte de "bogatie" asa ca ar trebui sa incercam sa-i toleram daca nu putem sa-i intelegem.
Nu trebuie sa uitam nici ca in Romania nu esti meltean pana la capat daca nu le arati tuturor ca ai si ca poti, altfel ce rost ar mai avea sa ai si sa poti? Ce naiba, doar pe taramul mioritic s-au inventat lanturile de aur de 2 kg...
Masinile "puternice" si banii fluturati cu orice ocazie nu sunt decat o versiune pe care unii o cred mai soft a lantoacelor manelistice.

Mergi la inceput