Un Craciun mai vesel pentru Adriana

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Of, am ratat ziua Adrianei. Daca n-am mai intrat de mult.
A venit Craciunul si vreau sa-i fac un pachet. Am o geaca aproape noua groasa, buna pentru vremea asta, i-am luat un trening nou si mai strang si altele pentru amandoua.
Am pierdut numarul de telefon al Mihaelei. Mi-l mai poate da cineva, ca sa o intreb ce i-ar fi necesar?

Merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora.g spune:

Buna,
Vezi ca ti-am trimis numarul Mihaelei intr-un mesaj.
Merci frumos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Cizmulite groase si ghete au plecat de la mine ieri, plus bluze, gecuta, cateva rechizite si dulciuri



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca


Impreuna pentru 60 de copii
Prietenii lui Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

chiar ma intrebam daca are incaltaminte. ma orientez la altceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora.g spune:

Sa-mi spuneti daca trimiteti pe adresa Mihaelei ca sa vb cu cineva de la Oficiul postal, aca anul trecut a fost mai dificil ca nu corespunde adresa din buletin. Am rezolvat-o ca lucreaza o mamica de la gradi acolo si merge doar cand e ea in tura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

nu mai stiu adresa exacta dar voiam sa o intreb pe ea la ce adresa sa trimit. Stiu ca s-au mai relaxat cu adresele cei de la posta. Nici eu nu primesc la adresa din buletin, am tt schimbat adresele de primire si nu s-a mai legat nimeni de asta.
cand trimit, spun inainte.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora.g spune:

Buna,
Adresa fetelor este Str Zambetului nr 14 sector 6 Bucuresti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

In aceasta seara la evenimentul de la Opera am avut placerea sa o cunosc pe Adriana si pe mamica ei Mihaela.Este o fetita tare frumusica si cumintica,am facut si poza,Iar mamica ei este o luptatoare,.......iar cu asta am spus tot.Merita toata sustinerea noastra ca sa le aducem cat de cat un zambet si bucurie in prag de Sarbatori si nu numai.Eu voi continua sa le sustin cum pot.
Sunt convinsa ca si tomaca, care a fost la Eveniment e de aceeasi parere.Doamne ajuta sa le fie mai bine de acum incolo!
O seara buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

Gaby,dupa ce culc trupa iti trimit pe mail pozele facute,sa le poti urca intr-un album de unde poti da link ;-)

Luminita,mami de 3 nazdravani:
tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria 30.05.2008
trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009
Desaga Mosului,plina de surprize,va asteapta cu mare drag ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzitziri spune:

Teodora,

imi poti trimite si mie, te rog, numarul Mihaelei?Sau o adresa de mail, ceva, sa pot lua legatura direct cu ea?
Multumesc

Oana,mamica implinita de David Paul(17.09.2008) si de Sophia Teodora (22.08.2012)



Computers are useless. They can only give you answers. -Pablo Picasso

Mergi la inceput